Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm már idegesi...

A legjobb barátnőm már idegesit, szerintetek miert vág ijesmiket a fejemhez?

Figyelt kérdés
Mar 8 eve eleg jobba voltunk de egy eve mar allandoan azt fagja a fejemhez ,hogy neki szebb az arca es nekem jobb az alakom,mikor ezt mondta kicsit telt voltam.Most eleg jo alakba vagyok es azt mondja nekem ,hogy milyen rosszul nezek ki miert fogyokurazok ,sovany az arcom sokkal jobban nezetem ki kerek arcal!!Mar idegesit(nem tartom magam szepnek de ne kritizaljon senki ,es ezt mar neki is mondtam)Most pasiugyben szunetelek neki van egy es azt mondja hogy irigy vagyok ra hogy neki van pasija.Allandoan azt mondja, hogy szeret es minden nap vesz nekem valamit es minden nevnapomat megjegyez a szulinapomrol ne is beszeljunk,de ha elhivom vasarolni ha valami jol is all rajtam azt mondja hogy ez nagyon "rossz".Nagyon szeretem de egyszer- egyszer annyira gyulolom!Szerintetek mi az oka a viselkedesenek?
2012. nov. 24. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj, te kis huncut, csak nem azt akarod hallani, hogy irigy rád?
2012. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

beszéld

meg

vele

akkor

megtudod

2012. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!