Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a nagyáruházak parkolóiban kéregetők?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van belőlük. Szinte nincs olyan alkalom, hogy valaki ne szólítana le pénzt kunyerálva vagy hogy visszavihesse a bevásárlókocsimat. Ez utóbbira már rendszeresítettem a műanyag Tesco-kulcstartót, így tudom mondani, hogy nem pénz van benne.

Én nem adok senkinek pénzt, én is keményen megdolgozom minden egyes forintomért. Az ilyen lejmolók pedig 99%-ban úgyis csak cigire és alkoholra költenék, hiába mondják azt, hogy ételre kell.

Ha vásárlás előtt szólítanak le, akkor attól félek, hogy amiért nem adtam semmit, majd végigkarcolják az autómat, amíg a boltban vagyok.

Egyszóval az ilyesfajta kéregetést én törvényileg büntetném.

Ti mit gondoltok erről?


25/F



2012. nov. 24. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
beválik a "sorry, I don't speak Hungarian". engem már párszor otthagytak erre "ja, nem magyar" motyogással.
2012. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!