Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig a...

Miért van az hogy mindig a buta, tanulatlan embereknek van a legnagyobb szájuk? Csak engem idegesítenek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem engem is:) Amugy nem tudod azert van nagy szajuk mert annyira butak,hogy nem tudjak mikor illik befogni:) Engem az idegesitt a legjobban,hogy olyan dolgokhoz szolnak hozza amirol halvany lila gozuk sincs es olyan batran kimerik jelenteni ,hogy az ugy van marpedig es ekozben akkora hulyeseget mondanak ,hogy en csak nyeritek.. En ha valamit nem tudok inkabb kussolok minthogy valami oltari nagy baromsagot mondjak..
2012. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

engem is idegesítenek rettenetesen......

én olyan vagyok ha valamit nem tudok befogom a számat,vagy ha max gondolom akkor elmondom...de ha tudom h oltári hülyeséget mondanék akkor inkább csitu van. vagy ha beszélgetek,valaki oda jön,és elkezdi mondani h így meg úgy van.. :D hát esküszöm. ha annyit nőnék mint ahány hülye van,ülne nyalnám a holdtat tuti.. :'DDDD

amúgy ahogy az első írta.. nem tudják mikor kell befogni :D

2012. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Mert aki tényleg buta, az nem tudja felfogni, hogy néha jobb hallgatni. Ő csak mondja a magáét és közben gőze sincs miről beszél.
2012. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Engem inkább szórakoztat, előbb-utóbb teljesen lejáratják magukat. :-)
2012. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, ők a legokosabbak. Ha nem hinnék azt, nem lennének buták.
2012. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert a világon a legjobban az ész van elosztva: mindenki azt hiszi, ő egy kicsit többet kapott.:)
2012. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Kompenzáció. Ezek az emberek tisztában vannak azzal, hogy ha agresszívan nyilvánítják ki a véleményüket, akkor a többiek visszavonulót fújnak, vagy nem merik kinyilvánítani a saját véleményüket.

Sosem a hangadók a legokosabbak a csoportban, mégis ők viszik a beszélgetés folyamát, mert az okosabbak nem mernek megszólalni.

Mindkét fél hibás: a buta ember ne akarjon hangerővel kompenzálni, az okos ember pedig növesszen gerincet és merje vállalni a véleményét, és az azzal járó konfrontációt.

2012. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Miért van az, hogy a buták holtbiztosak mindenben, az okosak pedig tele vannak kételyekkel?
2012. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

ti most azt hiszitek igazatok van pedig buták vagytok...

Ki dönti el ki a buta és ki nem?

2012. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is ezt tapasztalom a környezetemben. Így, lehengerlő módon akarják elhitetni a hallgatósággal, hogy ők okosak, többet tudnak bármely műveltebb embernél,és van, aki végül tényleg elhiszi. Aki meg értelmes, inkább hallgat.
2012. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!