Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japánoknál elfogadott dolog...

A japánoknál elfogadott dolog a vérfertőzés?

Figyelt kérdés
Több animében és filmben is találkoztam már ezzel. Nincsen semmi bajom a japánokkal, szeretem is az országukat és a kultúrájukat! Egyszerűen csak nem értem ezt.

2012. nov. 25. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Az anime-kben sok beteg dolog szokott lenni, aminek semmi köze a valósághoz.
2012. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
NEM, NEM ELFOGADOTT. Mint ahogy az animékben található dolgok többsége nem elfogadott. A japánok nem olyan perverzek, mint amilyennek a saját médiájuk mutatja őket. A filmek sokszor hatásvadászok, ezért látunk bennünk olyan sok megbotránkoztató dolgot. Érdekesnek érdekesek, de nem érdemes belőlük tájékozódni. Egy átlagos japán ugyanúgy elszörnyed az ilyen dolgoktól, mint egy magyar.
2012. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a logika alapján pedig az összes amerikai szuper katona, aki egymaga is képes megmenteni a világot a rá leselkedő veszélyektől.
2013. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%
Nem elfogadott, hanem kötelező. Messze menő hagyományokra épül.
2014. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
63%
Tűrt. Főleg az anya-fia kapcsolat, mely kizárólag a szexre korlátozódik, érzelmi alap nélkül. Hogy ne kelljen a fiúnak a drága idejét a nők után kujtorgással tölteni, meg a felgyűlt feszültsége is levezetődjön, és csak tanuljon.
2016. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!