Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te boldog vagy? Mi tesz boldoggá?

Te boldog vagy? Mi tesz boldoggá?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 22:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
miert van lepontozva minden valasz? csak a sajat helyzetet irta le mindenki
2012. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Miért bánt titeket ez a lepontozás? Ne foglalkozzatok vele, szerintem valaki ebbe éli ki magát. Semmi tétje nincs amúgy sem az egésznek. Ha meg mégis van, akkor én nem tudtam róla eddig.
2012. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém is 0%-os. És? Kit érdekel?:) Olyan magasról leszarom a %-omat, hogy csak na:)
2012. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
94%
én mindenkit felpontoztam :D
2012. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennék boldog ha azzal lehetek akit szeretek. De hát ez egyelőre nem megoldható a 100 km-s távolság miatt. Bár már az is jó érzés, hogy számítok neki. :-)
2012. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert a párom egy bunkó.

És ezt ma bizonyította be!

2012. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is boldogabb lennék, ha végre együtt lehetnék, élhetnék, életem szerelmével, de jó ideje nem tudtunk együtt lenni, nem hogy talizni 334km..azt se tudom mikor láthatom v h mikor tudunk összeköltözni. Bár a net nagy segítség! 9hónapja; Szeretem♥, Ő a másik felem, szerencsére jól megvagyunk a távolság ellenére! Love Daw♥♥!
2012. nov. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Végre találtam munkát, a Párom is új helyen van és azt csinálja, amit szeret végre. Őt boldognak látni, nekem ez a legfontosabb. Indulunk a céljaink felé, jövőre a felesége lehetek már, és lassan együtt elérünk minden célt. Sírni is tudnék a boldogságtól, amikor arra gondolok, milyen szerencsés vagyok Vele és az Életünkkel. :) ezért mindennap hálát adok!


24N

2012. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Pietrosol ***** válasza:
39%

Szia!


Nem,és nem is vágyom boldogságra!Legalábbis abban az értelemben,ahogy azt a média láttatni akarja és elvárja az társadalomtól!De nem vagyok búskomor sem!A boldogság és rosszkedv szélső állapotok,amelyek kényszeresen követik egymást(figyeld csak meg)!Hegy-völgy!

Belső világom harmóniája viszont nagyon régóta kitart és ez a derű mindenhol,külső körülményektől függetlenül jelen van az életemben!

2012. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagyok. Azzal foglalkozhatok, ami igazán érdekel, az anyagi helyzetem is kezd rendbejönni, viszontszeretjük egymást a barátommal, van 2 kutyám, közel van a természet, bármikor kimehetek sétálni, és még millió okom van a boldogságra. Bár alapból is optimista vagyok, főleg tudván, hogy a világ egyes részein milyen körülmények között élnek az emberek.
2012. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!