Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a bajotok a rocker...

Fiúk! Mi a bajotok a rocker lányokkal?

Figyelt kérdés
Addig amig nem hallgattam rockot, meg nem öltözködtem úgy, addig sokmindenkinek tetszettem, megnéztek a suliba és az utcán, most is megnéznek, de olyan kitudja hogyan... Pedig azért vigyázok, hogy mindig olyan nőiesebben öltözzek. Mi leget a gond?

2012. nov. 26. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom a rocker lányokkal, csak nem feküdnék le velük.
2012. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2. Mert?
2012. nov. 26. 09:08
 4/15 Malats ***** válasza:
Én birom a rocker lányokat.
2012. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert nem tartom vonzónak a rocker stílust, ezért nem is ismerkedem ilyen lányokkal, így értelemszerűen le se fekhetek velük. Főleg, hogy már 25 éves vagyok, és az én korosztályomban már nem is nagyon vannak ilyenek. De ízlések és pofonok, tuti vannak sokan akiknek ez bejön.
2012. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Némelyikük elég igénytelenül öltözködik és alpári a viselkedése. Tisztelet a kivételnek.
2012. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem van jópár rocker ismerősöm, közülük néhány teljesen értelmes, kultúrált, ketten egyetemet végeztek, csak a zenei és öltözködési stílusukon tükröződik a rockerség.

Viszont sokkal többen vannak, akik amilyen sötéten öltözködnek, épp olyan sötétek belül is. Mind szellemileg, ugyanúgy lelkileg is. Bunkók, alpári stílusban adják elő magukat, bulikon rendszeresen lerészegednek és balhéznak, és ha valaki ezek miatt megszólja őket, akkor sajnáltatják magukat...

Így, bár tudom, hogy sztereotípia, és igyekszem mindig elvonatkoztatni tőle, ha új emberekkel ismerkedem, sajnos gyakran rögtön ez utóbbira asszociálok, ha valakiről látom, hogy rocker :(

2012. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy szó: bakancs
2012. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Rocker csaj vagyok, mindig is az voltam, imádnak a pasik... ez nem ezen múlik. Én mondjuk azt látom a legtöbb rocker csajszi nem tud nőiesen öltözni, inkább ízléstelenül csak.
2012. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom velük, sőt....A viselkedés ami meghatározó, ne legyen punk meg ne legyen r*banc. Punk azért ne, mert nem túl nőies ha valaki kannásozik meg széthányja a kocsma bejáratát; r*banc meg azért ne, mert a legtöbb rocker lány kicsit önbizalomhiányos meg "lázadozó" és ezt úgy akarja ellensúlyozni meg kiélni h lefekszik fűvel-fával......

De csak úgy kinézetre, meg ha normális akkor semmi bajom egyikükkel sem, főleg mivel tudom milyen eltérni a divattól, magam is sz.rrá tetovált skin vagyok

2012. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!