Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a bajotok a rocker...

Fiúk! Mi a bajotok a rocker lányokkal?

Figyelt kérdés
Addig amig nem hallgattam rockot, meg nem öltözködtem úgy, addig sokmindenkinek tetszettem, megnéztek a suliba és az utcán, most is megnéznek, de olyan kitudja hogyan... Pedig azért vigyázok, hogy mindig olyan nőiesebben öltözzek. Mi leget a gond?

2012. nov. 26. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Szóval összegyűjtöttétek a "tinédzserlány szindróma" tüneteit (igénytelen, ribi, csúnyán beszél, lázadó) és egy zenei stílussal hoztátok kapcsolatba. Ha benéztek egy diszkóba, ahol csupa tízenéves van, nem csupa zugvodkázó, mocskosszájú, wc-ben szopó, ribisen felöltözött (vagy inkább fel-nem-öltözött) lányokat láttok? Mert én sok ilyet láttam.

A lényegre térve, nincs semmi baj a rocker lányokkal. Tudnak nagyon csinosak lenni, csak a fent említett - sajnos - általános tinédzser viselkedést mellőzzék.

2012. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. De én nem szoktam káromkodni (na jó, szoktam, de nem úgy, hogy minden 2. Szavam az, csak tényleg pl. olyanokkor ha neki csukom az ujjamnak az ajtót (persze akkor senki sem köszöni meg az ajtónak)) és írom, hogy ahhoz képest elég nőiesen öltözöm...
2012. nov. 26. 21:30
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

A rockerlányos öltözködés tényleg lehet szexi is, egy jó csaj egy szűk pólóban és farmerban is jól mutat, de az igazi rocker életmód már másoknak kevésbé szimpatikus.


A diszkóba járó fiatalok általában kulturáltabban szórakoznak, mint a rockerek, igényesebbek pl. tisztálkodásra is. Az igazi rocker akkor érzi magát legjobban, ha egy zenei fesztiválon egy hétig felváltva pihenhet és tombolhat a porban és mocsokban, közben folyamatosan piálva, oda is legszívesebben motorral megy, amire túl sok ruhát nem tud pakolni, főleg ha van csaja is, akit magával visz.

2012. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
azért a diszkó sem sokkal jobb, ahol nulla ruhában fetreng a sok ribi és minden sarokban kúr valaki....ezt én nem nevezném igényességnek
2012. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pali1977 válasza:
kb annyi h nem szeretek koncertre járni, pedig a rockot én is szeretem de egyébként az égadta egyvilágon semmi :)
2012. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!