Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha ilyen történne veled, te...

Ha ilyen történne veled, te hogyan cselekednél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy van egy osztálytársam akivel másfél éve össze vagyok veszve.

folyamatosan csesztet, egy ideig tűrtem hátha megunja, mostmár visszaszólogatok, és odáig csinálta amíg osztályfőnökömhöz el nem mentem segítséget kérni.

az osztályfőnök négyszemközt közli az emberrel hogy ezt be kéne fejezni, majd utána oda jön hozzám, hogy szóljak ha megint csinálja, mert nála nem ez volt az első és ezek után következménye lesz. az illető csak nem fejezi be, ismételten szólok osztályfőnökömnek.

osztályfőnököm megkérdezi, hogy hajlandó lennék-e leülni vele megbeszélni, illetve ezzel a bizonyos személlyel így hármasban. mondom természetesen hajlandó vagyok.



kicsit visszatekerünk az időben. tegyük fel, hogy én füvezem. még ettől az embertől mikor kicsit jobb viszonyunk volt, facebookon lájkolt egy füves hollandiás weboldalt és ekkor felmerült bennem, hogy ez most füvezik-e. egyszer mikor véletlenül szóba elegyedtünk megkérdeztem hogy ő amúgy füvezik? és el is mondtam neki miért kérdezem ezt. mondta hogy nem füvezik, de okés.



visszatekerünk mához. egyik ismerősömtől meg tudom, hogy ez az illető olyanokat mondogat a hátam mögött, hogy én kábítószert árulok, illetve neki is el akartam adni.



szóval a kérdésem az, hogy te a feltételes helyzetemben mit tennél? ha szóvá tennéd osztályfőnököd előtt ezt a bizonyos pletykát akkor felmerülne-e benne a gyanú, hogy te füvezel? ha igen akkor tehet-e szerinted valamit? vagy hagynád, hogy az illető abban a hitben éljen illetve azt terjessze rólad, hogy drogdíler vagy?



2012. nov. 26. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tiszta vagyok, akkor elmehetek az osztályfőnökkel vérvételre, és az eredményért is elkísérhet.
2012. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alaque ***** válasza:

Én hagynám, hogy azt higgye! Rólam is sok mindent hittek már emberek, a drogdílerségtől kezdve a búziságon át, hogy a szokásos "sátánista vagyok" dolgot már ne is említsem. Ha ilyennel szembesülök, általában teszek még rá egy lapáttal, hadd szörnyülködjenek. :D


Visszatérve a te esetedhez, én nem említeném ofőnek, ha renitens barátod szóba nem hozza. Fölösleges bonyodalmak forrása. Vagy téged ez annyira szíven ütött? Gondolom, ez csak csepp a tengerben, ezer más dolgot fel tudsz sorolni helyette.


Amúgy meg ne drogozzál, mert aki drogozik, az hippi, és a hippik tök gázak!

2012. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!