Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, ebben a helyzetb...

Mit tehetnék, ebben a helyzetben? Annyira kétszínűnek érzem így magam.

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó osztályom van, tényleg egy embert sem tudnék mondani, akivel ne lennék jóban.

De van a 2 legrégebbi barátnőm, akikkel már mióta ide járok együtt lógunk. Eddig ők is álltak a legközelebb a szívemhez, de most jött egy új lány, aki teljesen rossz hatással lett rájuk. Nem arról van szó, hogy engem akarna kitúrni, mert tulajdonképpen ő is az a "hülye, de nem rosszindulatú" csaj. Szóval már négyen szoktunk együtt lenni, de baromira megváltozott miatta a 2 másik barátnőm, a rossz értelemben. Ribancosak lettek, CSAK a pasikról, és a sminkekről neszélnek egész nap, és a viselkedésük is irritáló. Az öltözködésük is teljesen más lett, az hagyján, hogy enyhén szólva nem iskolába valóan kihívó, de még teljesen ízléstelen is. Már konkrétan az egész osztály rajtuk röhög, de ők nem veszik észre magukat. De mivel velem meg mindenki jóban van, nekem is folyton cikizik őket, én meg erre mit tudnék mondani? Tényleg nagyon hülyék lettek, szóval még megvédeni sem nagyon tudom őket, mert szerintem is röhejesek. De én még azért szeretem őket, mert a barátnőim, és engem ők ugyanúgy szeretnek, ettől függetlenül már elviselni alig tudom őket, viszont hiányoznának, ha nem lennénk jóban.

Mit tehetnék? Mondjam meg nekik, hogy szánalmasak lettek? De nem akarok velük összeveszni. Így viszont tök kétszínűnek érzem magam, mert én hallom amiket beszélnek róluk a többiek(és egyet is értek velük). 16l



2012. nov. 20. 15:42
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

hat tenyleg nehez helyzetben vagy.szerintem amikor valaki neked akarja kibeszelni a baratnoid akkor mond h ne haragudjon de te nem akarsz a baratnoidrol rosszat mondani,mondjuk az kaki h te is ugy gondolod,de attol ugy se oldodik meg semmi ha a hatuk mogott beszelsz roluk. Valahogy beszelned kéne a baratnoiddel is h térjenek észre,csak az a baj h akkor azt fogjak hinni h csak féltékeny vagy a negyedik csajra.de mondjuk ha finoman közlöd velük h többen kinevetik őket a ruhájuk miatt plusz te meg ugy erzed h mar nem tudsz velük olyan jól dumálni... nemtudom de probald meg rendbehozni mert lehet h ez csak vmi atmeneti dili náluk es majd elmulik es emiatt nemérné meg elvesziteni őket de az is lehet h mar ilyenek maradnak es nmbiztos h szukseged lesz ilyen baratnokre akik csak a kulsosegekkel foglalkoznak.hajrá!

2012. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!