Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leveleznétek olyan férfival,...

Leveleznétek olyan férfival, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Félek attól, hogy ő többet fog érezni irántam egy idő után, azért nem beszélek inkább vele. De ő kérte, hogy beszélgessünk, levelezzünk. A jelenlegi barátnőjével nem tudom mi van, de elmondása szerint nem érez iránta olyat, mint amit egy régebbi barátnője iránt érzett, akibe szerelmes volt. Szeretnék vele beszélgetni, mert jól esik de úgy gondolom, hogy helytelen lenne.
2012. nov. 26. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem leveleznék.A szövege nagyon sablonos, megáll az eszem, hogy mindig van aki bevegye :) De nem fogok itt neked magyarázni, mert barátnőmnek is hiába mondtuk, hogy hanyagolja a pasit (ugyanígy kezdődött) nem fogta fel/ nem akarta felfogni. Azért egy jó tanács: Ha olyat hazudik a barátnőjéről, amit szerinted már nem lehet kitalálni, igaznak kell lennie, az is kitaláció :)
2012. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki van valakije és Te vagy egyedülálló, akkor Te vagy érzelmileg veszélyeztetettebb helyzetben.

Mi volna az apropója a levelezésnek, hogy adódott ez a szitu?

2012. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem, ne levelezz, sőtt egyetlen pasival sem. Hátha, van, volt, lesz barátnője. Majd más nők megteszik helyetted.
2012. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy esetleg lesz, mert akkor lehetnék akár én is. Hogy volt, az sem gond, nekem is volt pasim. De hogy most, jelen időben van neki, az aggaszt egy kicsit.
2012. nov. 26. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Kata te vagy az? o.O
2012. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ha nem lenne hozzá ilyen körítés.
2012. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem is a körítés zavar.
2012. nov. 26. 22:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mondjuk egy gasztronómiai fórumon a töltött káposzta különféle elkészítési módjairól igen. Úgy, hogy csak úgy rá ír, vagy ismerősnek jelöl valami közösségi oldalon ismerősnek és barátnőjével való kapcsolatukat, a magánéletüket teregeti ki nekem, úgy nem.
2012. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen körülmények között, hogy leírta a Kedves Kérdező, így nem leveleznék.

Viszont az egész témától függ, mint ahogy az előttem szóló utalt rá! :))

2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem leveleznék. Elég a barátnő helyzetébe belegondolni.
2012. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!