Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leveleznétek olyan férfival,...

Leveleznétek olyan férfival, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Félek attól, hogy ő többet fog érezni irántam egy idő után, azért nem beszélek inkább vele. De ő kérte, hogy beszélgessünk, levelezzünk. A jelenlegi barátnőjével nem tudom mi van, de elmondása szerint nem érez iránta olyat, mint amit egy régebbi barátnője iránt érzett, akibe szerelmes volt. Szeretnék vele beszélgetni, mert jól esik de úgy gondolom, hogy helytelen lenne.
2012. nov. 26. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

3 Kicsit,túl,sok,a,vessz,sz,sző.


Én leveleznék vele,de semmi komolyabb,ki kell,hogy érdemelje a bizalmam.Nem tudhatod,mi lehet neki a háttérben.

2012. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyértelmű, hogy ha valami otthon hiányzik érzelmi téren, azt igyekszik rávetíteni egy másik nőre, te pedig addott vagy, mint beszélgetőpartner.

Én eleve nem lennék vevő egy olyan ember társaságára, aki a kapcsolatát így kezeli, de nyilván mindenkinek más az értékrendje. Semmi esetre nem lennék pótlék, egy kis kiegészítés egy másik nő mellett, már csak a barátnő iránt érzett szolidaritásból sem. Elítélem az ilyesmit, ilyen emberre nem pazarolnám az időm. Ezer más férfival is lehetne jókat beszélgetni, akik ráadásul egyedülállóak.

2012. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na velem volt ilyen.

Kedves EXEM, levelezgetett mindenféle hölgyikével, páran tudták is, hogy létezem, de nem zavartatták magukat, webcamon azt is megnézték, ahogy kiveri nekik...

Ha tudsz, szólj a barátnőjének, én ezért szét tudnám tépni a mai napig is azokat a csajokat, akik tudtak rólam, mert az idióta hapsi még a nevét is megadta párnak (közösségin volt, hogy bejelölték, de kinyomta őket) és nem szóltak volna ám, hogy mekkora s*gg párod van, ááá, nem, élvezték, hogy szereti őket és tervezget velük... én meg azt hittem minden oké... akkora szánalom kupacnak éreztem magam... minden tökéletes volt köztünk, hatalmas pofon volt, hogy ezt tette mellettem!

2012. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem.


A pasi dumája annyira szakállas kamu duma, hogy számomra hihetetlen, hogy van még olyan ember, aki ennek hitelt ad(na)!

2012. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-esnél a jókora pont.
2012. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!