Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Panellakók! Fel tudtok menni...

Panellakók! Fel tudtok menni a tetőre, ha ne adj isten baj van?

Figyelt kérdés
Abban az utcában lakunk,nem messze attól a háztól ahol csütörtökön a paneltűzben meghalt anya és fia... Eddig meg sem fordult a fejemben,hogy ha alattunk tűz ütne ki (6.on lakunk)merre menekülnénk. A tűz miatt vizsgálják,hogy volt-e a lakóknak kulcsa a tetőajtóhoz. Nekünk nincs,és eddig akit megkérdeztem senkinek nincs...
2009. aug. 17. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik panelban ha jól láttam létra sem volt a tetőrejutáshoz. a bukóablak alatt csak a létrakampó volt.
2009. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az szombaton volt szerintem, nem csütörtökön, borzasztó látvány volt :/ :/, nem láttam még ilyet soha
2009. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg! Nem tudom miért írtam csütörtököt... Lehet,hogy van létra de pl.itt is azt mondták,hogy le volt zárva a tetőajtó!
2009. aug. 17. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:

énis Miskolcon lakom panelben,bár én diósgyőrben. de sajnos mi sem kapunk kulcsot a tetőhöz:S

egyébként,hogy értitek,hogy borzasztó látvány volt?van róla videó valahol?és csak újságban olvastam,meg mesélték.

2009. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia! Itt találsz fotókat és videokat: [link]

Amúgy ha esetleg jársz a tapolcai-elágazás felé,a főútról is látni,a benzinkút fölött. :(

2009. aug. 18. 07:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én Győrben panelban lakom...itt lépcső vezet a tető ajtajához és csak egy ilyen lehajtós retesz vagy mi zárja szóval kulcs se kell hozzá
2009. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jahh én is győri panelpatkány voltam, és ott is csak fel kellett billenteni, de jó volt is kiülni egy nyugággyal sörözni a tetőre, tiszta ámerika ;) A közös képviselőnek meg csapd össze a tökeit 2 tégla közé ha zárva a tető.
2009. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A tűz fölfelé terjed, én nem mennék föl.
2009. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha fölöttünk lenne tűz,nyilván én sem mennék fel. De mi van ha alattunk gyullad ki a lakás??? Akkor nem mehetek lefelé!!!


Igazság szerint itt meg sem néztem ,hogy hogyan lehet kijutni a tetőre. Az első bérházban ahol laktunk az 3 emeletes,téglaépítésű volt. Ott azért nem adtak kulcsot,mert állítólag tönkre megy a szigetelés ha rámegy az ember...


Szerintem bele sem gondol az ember az ilyenekbe,csak ha baj van...

2009. aug. 19. 13:04
 10/10 anonim válasza:
Nálunk is egy böhöm bagy lakat van az ajtón. Kulcsunk az persze nincs.
2009. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!