Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panellakók, ti hogy birjátok...

Panellakók, ti hogy birjátok a kánikulát?

Figyelt kérdés

Ez mindig érdekelt,hogy hogy lehet kibirni...

Én 4 emeletes társasházban lakom a falak elég vastagok viszont pár nap forróság után itt is jó idő van,de egy panelban nagyon vékonyak a falak..,ott tuti megvesznék,főleg éjszaka..,nem tudnék elaludni izzadva 30 fokban sztem:o


2010. jún. 8. 19:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

És hány fok volt a legmagasabb amit mértetek a lakásban?

Elnézést,hogy ennyire érdekel,de kiváncsi vagyok...=)

2010. jún. 8. 19:52
 2/19 anonim ***** válasza:

nálunk nincs meleg. a legtöbb ablak bukóra nyitva van, szóval van levegő, meg vékony takaró, leginkább csak a derekemat takarom be.

de amúgy attól is függ, hogy pl melyik napszakokban süt be a lakásba a nap, mert reggel-délelőtt lesz a legmelegebb. nekünk szerencsére nem tűz be a nap, csak este késő délután :)

2010. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ja, és légkondi a nagy melegben, de azt nem sokszor.:)

első voltam

2010. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor nektek szerencsés az otthonotok fekvése..,gondolom északi oldal.=) Szegény déli oldalúak=(
2010. jún. 8. 19:54
 5/19 anonim ***** válasza:
igenigen:) hát szerencsénk van ilyen téren:)
2010. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Nekünk olyan a panel, hogy kelet és nyugat felé is nyílnak a szobák, a szobámban most jelenleg 26 fok van, de amikor már tartósabb a nyár, akkor olyan 28 fok körül.

De én élvezem, jobban mint a hideget! :)

2010. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Vicces kérdés...

Egész délután besüt a nap a hálónkba... este kinyitunk minden ablakot és lehül a lakás némi kereszthuzattal :)))


Sokkal idegesítőbb a felső szomszéd, akik minden reggel vitával kiabálással, vagdalózással kezdenek... :(((

2010. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez lesz az első panelos nyaram.

Ma az ablakon három vizes lepedő + ventillátorral egész jó hűvös volt benn, remélem, a nagy melegben is működni fog a módszer :)

2010. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyébként bevallom vanegy apnelos ismerősünk és nála lehet kereszthuzatot csinálni,és nagyon jó a lakás klimája..,még nyáron is.

Hát 28 fok nem is vészes....,nálunk van,hogy 29 pedig nem is panel..,még ilyet:D

2010. jún. 8. 20:25
 10/19 A kérdező kommentje:
*panelos
2010. jún. 8. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!