Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elvesztettem a legjobb barátnô...

Elvesztettem a legjobb barátnômet? Bővebben lent és bocsi a helyesírási hibákért.

Figyelt kérdés

Oviban nagyon jóba voltunk, aztán más iskolába kerültünk. Amikor 5.-esek lettünk, kiderült, hogy osztálytársak leszünk. Azóta legjobb barátok vagyunk. Nehezen bízok meg emberekben [ a titkaimat se a szüleim. se az eddigi legjobb barátaim sem tudták - egyszerûen nem akarok csalódni..] és õ volt az egyetlen, aki ki tudta szedni belõlem. Most, hetedik év eleje óta az egyik olyan lánnyal van, akivel eddig utáltuk egymást és teljesen új baráti kört alakított ki magának (leginkább fiúk és sajnos eléggé teszi elõttük az agyát), amibe én már nemigen tartozom bele. A szünetekben kevesebb, mint fél percet tudok vele beszélni, mert fut ki az új barátaihoz. A titkait és a problémáit sem velem beszéli meg már, hanem azzal a másik osztálytársunkkal, az õ új legjobb barátnôjével. Facebook-ra is egyre több közös fotó kerül fel róluk, miközbe velem még egyet sem csinált..

Eléggé ki vagyok rá akadva és várom, hogy észrevegye, hogy bajom van; de sajnos szegény egy picit vak. Nem szeretnék vele csak úgy beszélni (nem is tudnék), de már 2 éjszaka miatta sírok..Mit tehetnék?

13/L



2012. nov. 27. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélsz meg vele egy találkozót suli után? Aztán beszélgessetek, mondd meg neki, hogy neked elég rosszul esik, hogy elhanyagol.

Viszont neked is ki kell alakítanod a magad baráti körét. Mi lesz ha mások középsuliba kerültök?

2012. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én már megkértem, hogy talizzunk suli után, de vagy azt mondja, hogy 'elfoglalt'. Múltkor azt mondta, hogy oké, de nem tudtunk beszélni, mert - késõbb megtudtam - átment az új legjobb barátnõjéhez :/

de ma mondjuk én próbáltam lerázni, de mivel az õ új barátnõje egy másik lánnyal volt, folyamatosan rajtam lógott, amihez már egyáltalán nincs kedvem:/

köszi, hogy válaszoltál :)

2012. nov. 28. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Uhh ez már a ló nincs jó a szamár is kategória. Ha a kedves barátnőd csak úgy lepattint, ott már rég nem barátságról van szó. Ok lehetnek más barátai is az embernek, de pl aki nekem fontos, arra mindig szánok idő (legalább egy fél órát). Ha ez neki teher, keress új barátokat.
2012. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:
ennek így semmi értelme.. szerintem. ha az igaz barátod lenne, akkor szakítana rád több időt. ha nem teszi, akkor mondd meg neki, hogy ez így nem megy tovább.
2012. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)<3
2012. nov. 28. 21:25
 6/6 anonim válasza:

NE ÜLJ, ÉS VÁRJ RÁ EGÉSZ NAP!!! Attól csak menőbbnek érzi magát, szóval, ne etesd! Menj, és keress barátokat!

12/L

2012. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!