Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor karácsonykor megjön...

Ilyenkor karácsonykor megjön az adakozási kedvetek? Kinek adtok szívesen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élvezetnek.

20/F

2012. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Olyan embernek akit szeretek. Mondjuk családtagoknak csak Karácsonykor, szülinapra. Akibe szerelmes vagyok annak bármikor. :)
2012. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi a munkahelyen beszerveztünk egy hátrányos helyzetű gyerekekkel foglalkozó alapítványt. Ők összeszedték a gyerekek kívánságait, mi kiraktuk a cégnél és a munkatársak összedobják. Nem a cég, hanem kifejezetten magánemberek egy csoportja, akik egy helyen dolgoznak - ez a közös bennük.

A vezetőség egyrészt propagálja, másrészt az esetleg "kimaradt" gyerekeket ők már előre bevállalták.

2012. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A családom összes tagjának, barátaimnak.

Sokkal élvezetesebb lehetne mindenkinek a karácsony, ha kicsit nagyobb lehetne a keret. :(

2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senkinek. A kötelező ünnepeket, meg kimondottan utálom.
2012. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Egy - egy idősebb néninek szoktam ajándékot készíteni a barátaim és szeretteimen kívül.

De idén elhatároztam, hogy készítek egy cipősdobozt egy lánynak vagy fiúnak. Lehet, hogy mindkettőnek.

2012. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az én munkahelyemen kötelező adakozni, az igazgató találja ki, hogy kinek. Nincs ellenvetés.

Idén a Piliscsabai Jókai iskolának kellett adnunk, mert ott nagyon szegények, az a közel 100 milliós állami és eu-s támogatás, ami amúgy a honlapjukon is szerepel, elkerülte a figyelmét.

A régi idők kötelező kommunista szombatjai nálunk új köntösben léteznek.

2012. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utálom a karácsonyt...
2012. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!