Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek karácsonykor?

Nem féltek karácsonykor?

Figyelt kérdés
Lassan itt a karácsony és akár hányszor eszembe jut ôszeszorul a gyomrom. egész család együtt veszekedés,ordibálás,ajtocsapkodás,tányérdobálás stb. ti nem féltek? vagy a ti családotok ilyenkor visszafogja magát?
2012. nov. 16. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk alapból senki sem csinál ilyet.Miért lenne a karácsony más? Örülünk,hogy együtt lehetünk.
2012. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincsenek ilyen jelenetek, hála az égnek.

Persze viták mindig vannak, de nem ordibálás meg ajtócsapkodás. D megértem, ha ideges vagy, ha nálunk is ilyesmik történnének, én sem várnám az ünnepeket...

2012. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
normális családokban nem a veszekedésről szól a karácsony. nyugalom, béke, pihi és nagy zabálások :)
2012. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kár hogy az én családom nem normális...
2012. nov. 16. 21:10
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A mi családunkban se tányérdobálás, se ajtócsapkodás, se ordibálás nincs, maximum nézeteltérés fordul elő néha, amit meg szoktunk beszélni. De karácsonykor mindig jó hangulat van, családi összejövetel, szenteste, ajándékozás, aztán karácsonykor családi ebéd, kellemes beszélgetések, nekünk ez a legjobban várt és legkedvesebb ünnepünk.

Sajnálom, hogy nálatok félni kell egy ilyen szép ünnepen.

2012. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Én várom mert akkor nem kell dolgozni, és jól elvagyok otthon az anyámmal, és nevelőapámmal. Általában a nevelőapámmal a legújabb X.Box 360. játékkal játszunk, vagy megnézzünk pár jó filmet. Van amikor jönnek hozzánk barátok, akkor van ám igazán röhögés, és a végén egy hatalmas buli.

Ha viszont haza utazom Magyarországra akkor Apámékkal töltöm az ünnepeket. Ott is jó, mert ott meg a régi haverok jönnek, és velük szórakozom.

20/F

2012. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
félni nem félek egyszerüen csak nyüg. és undorodom az egésztöl pont azért amit te is átélsz.volt olyan hogy itthagytam öket a fenébe legyenek boldogok ezen a naaagy ünnepen.inkább elmentem biliárdozni...ma már nincs veszekedés nálunk de ugyanugy álszentség az egész és felfordul töle a gyomrom. már most azon gondolkozom hova menjek. csak közbe itt a kishugom aki miatt meg maradni kéne...
2012. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre,hogy minden olyan eseményen ahol 5nél több fő van (3man vagyunk szűk család) ott már balhék vannak. Egy ballagás,vagy karácsonytájról ne beszéljünk :D
2012. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is folyton idegbeteg volt karácsonykor és soha nem értettem miért, túlstresszelte az egészet, utáltam én is. Amióta saját családom van, most látom mennyire más is lehet ez a szép ünnep ahol csak szeretet van és izgatottan örömmel készülünk a szentestére. :)
2012. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
énis itthagynám néha ôket de ilyen fiatalon, karácsonykoŕ egyedül hova mennyek?mit,csináljak? :S
2012. nov. 16. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!