Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek azon vezetik le a...

Az emberek azon vezetik le a feszültséget, akin lehet?

Figyelt kérdés
Már sok ehhez hasonló kérdést tettem fel,de még úgy érzem,nem jöttem rá a megoldásra.Milyen ember az,akibe mindenki belerúg?Szeretném tudni,mert ebben a cipőben járok és eddig semmi sem segített rajtam.Mindig kiállok magamért,de úgy érzem,a környezetem teljesen ellenem fordul,akárhányszor nagyobb baj éri őket.Mit tegyek?
2012. nov. 30. 15:51
 1/5 anonim válasza:
Általában azok rúgnak beléd (mármint amit megérzel utána, és nem hagy, hogy hamar túl lépj rajta) akik a mindennapok során közvetlen közeledben vannak. Plussz akik szeretnek. Én is ilyen 'másokon töltöm ki a dühöm' típus vagyok, és én se vagyok hülye, csak azokkal csinálom ezt, akik hagyják. Akik utána még jobban lesikítanak, azokat békén hagyom.
2012. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor agresszív és erőszakos leszek,meg gonosz is,hogy be tudjak illeszkedni az emberek közé.Köszönöm a választ.:):):):)))))))))))))))))))))))))
2012. nov. 30. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó a következtetés! Addig helyes a gondolatmeneted, hogy az emberek azon vezetik le a feszültséget, aki némán tűri ezt. Az viszont nem igaz, hogy legyél bunkó és agresszív, mert köztudott, hogy a bunkósággal és az agresszivitással a gyengeségüket leplezik az emberek. Legyél méltóságteljes, komoly, egyenes, korrekt. Az nem megoldás, hogy pl. ha valaki beszól neked, elkezdesz üvöltözni vele. Meg kell tanulni kommunikálni, kezelni az ilyen helyzeteket. Ha visszabunkózol, az csak olaj lesz a tűzre.
2012. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a szomorú,hogy qurvára nem segít semmi.
2012. dec. 1. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is igy szoktam járni, de idegenekkel.Nem mernek beszólni, de jó hangosan mondanak egy rosszféle megjegyzést(h*lye b*zi stb stb).Már mindennek mondtak ami nem vagyok.Van amikor irigységből, van amikor frusztráltságból stb.


Mindig 2 megoldást tudtam erre.Nem hallod meg vagy meghallod és számra vónod, szivatod esetleg te is.

2012. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!