Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japánoknál a vöröses-narancs...

A japánoknál a vöröses-narancsszínű haj is természetes hajszín?

Figyelt kérdés

Mármint nem ez az élénk fekete,hanem a kissé vörösesebb,narancsszínű haj.Nekem úgy tűnik,hogy ez is természetes náluk(nem tűnik festettnek),de volt olyan ismerősöm,aki szerint csak a fekete a természetes náluk.Akkor most hogy van?

Pl: [link]


vagy:

[link]

(középen)

(elnézést,jobb képet most nem találtam,amin ilyen hajú japán van).


Előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 1. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek nekem inkább barnának tűnnek, de szerintem igen.
2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Csak a fekete, és idős korban az ősz. 99%-ban egyenes szálú. Egyformák mint a legókocka.
2012. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

A japánoknál sokkal gyakoribb a hajfestés mint az európaiaknál.

2012. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom(pl sokan szőkére festik magukat),de filmekben 4-5 éves kisgyerekeken is láttam,hogy ilyen színű a hajuk.Ilyen korban szerintem nem sokan festik :)
2012. dec. 1. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott? De.
2012. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egy kis kritikát érzek a hangodban(írásodban) :)

De nem úgy tűnik,hogy Te ezt alá is tudnád támasztani valamivel.Ne sértődj meg,de az írásmódod alapján én azt szűrtem le,hogy legyintettél egyet és rávágtad,mert esetleg valamiért nem kedveled őket,vagy nem tudom.

Neten viszont sajnos nem találok semmit erről,szóval lehet,hogy igazad van.

Na mindegy,akkor ez örök talány lesz :)


Köszi a válaszokat!

2012. dec. 2. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Én? Nem.

Ha megnézel valami japcsi filmet a mai Tokióból, legyen példának mondjuk az "Elveszett jelentés" de csak azért mert pont most volt a TV-ben, onnan tudsz egy kicsit tájékozódni. Egyébként tökegyforma egyenes fekete hajuk van, ha időd engedi, a Halászbástyánál mindig találsz japán csoportot :P

2012. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sötétbarna, illetve fekete hajuk van, többnyire egyenes, és kissé vastag szálú.


Mivel sötét a hajuk és kicsit vastag szálú is, sokuknak, ezért nehéz szépen befesteni, pláne világos színűre, mint pl. vörös és szőke. Rendszerint répasárga és lósárga lesz a vörösnek/szőkének indult festésből.

Ritkán látni szépen sikerült, festett hajszínt. Ugyanez a helyzet a feketéknél is.

2012. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"# 7/8"

Csak az írásod miatt mondom,most is "japcsizol".De elhiszem akkor,nem kötekedésnek szántam :)

Utolsó:Köszönöm a válaszodat.Nem gondoltam volna,hogy ennyire gyakori a hajfestés náluk.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2012. dec. 2. 19:32
 10/12 A kérdező kommentje:

"ha időd engedi, a Halászbástyánál mindig találsz japán csoportot :P"

Na,indulok is,köszönöm a tippet :D

2012. dec. 2. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!