Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japánoknál a vöröses-narancs...

A japánoknál a vöröses-narancsszínű haj is természetes hajszín?

Figyelt kérdés

Mármint nem ez az élénk fekete,hanem a kissé vörösesebb,narancsszínű haj.Nekem úgy tűnik,hogy ez is természetes náluk(nem tűnik festettnek),de volt olyan ismerősöm,aki szerint csak a fekete a természetes náluk.Akkor most hogy van?

Pl: [link]


vagy:

[link]

(középen)

(elnézést,jobb képet most nem találtam,amin ilyen hajú japán van).


Előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 1. 19:37
1 2
 11/12 anonim válasza:

Egyáltalán nem természetes hajszín, mint Európában a szőke/vörös/fekete dívik, ott is megvan ennek az ottani megfelelője. Halványítanak a hajukon, vöröses-szőkés árnyalatokat választanak.

Nem tudom, Japánban mennyire divat, de Koreában akkor vagy jó csaj, ha minél porcelán-babásabb a külsőd. Értsd úgy, hogy a hajadat fakítsd ki (vörös, barna, szőke, mindegy), rakj be színes kontaktlencsét (zöld, kék, szürke stb.) és legyen fehér a bőröd. Gondolom az európaiakra szeretnének hasonlítani. Nincs ezzel baj, csak szegények olykor-olykor már nagyon műk, és ritkán még ijesztőek is. (lásd: Hyuna, kivételes szépség BoA Kwon)

A japánokban van egyfajta természetes báj, mégha a hajukat át is festik. Ők nem igen raknak be kontaktlencsét, nade azért itt is van kivétel. :)

2012. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,nagyon hasznosnak találtam.

"Gondolom az európaiakra szeretnének hasonlítani. Nincs ezzel baj, csak szegények olykor-olykor már nagyon műk, és ritkán még ijesztőek is."

Én soha nem értettem,hogy olyan emberek,akik természetesen is szépek miért raknak magukra egy kiló sminket.Őszintén szólva ez az itteni nőkön sem áll jól,pedig elég gyakran látok olyat,amikor a felismerhetetlenségik sminkelik magukat :S

De ez az enyhén vöröskés szín szerintem jól áll nekik(ugyebár azt is hittem eddig,hogy az természetes).

2012. dec. 16. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!