Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon ideges vagyok?

Figyelt kérdés
A családban senki sem hagy békén. Mindig csak piszkálnak, már nagyon ideges vagyok. Persze szeretek én mindenkit a családba de egyszer úgy felidegesítettek hogy legszivesebben megvertem volna mindenkit. Hogy csillapítsam le magam? Tablettákat nem próbálok ki! 14/F

2012. dec. 1. 23:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Sportolj, ha teheted, lényeg hogy leadd az energiádat.
2012. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor berakok egy jó vígjátékot, és azt nézem. Pld. a Pofa be - című (Jean Reno és Gerard Depargieu) mindig megnevettet és megnyugtat.
2012. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
szerezz életet és nem lesznek ilyen dühkezelési problémáid.
2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Aranyos vagy:)

Menj el biciklizni, vagy zenét hallgass

20/F

2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sportolj, nézz valami vicceset, vagy hallgass olyan zenét ami megnyugtat, vagy ha úgy gondolod akkor keress nyugtató gyakorlatokat a neten és tanuld meg őket, én mindegyik módszert kipróbáltam már és sokat segítettek.
2012. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért van oka annak hogy nem hagynak békén lehet magadban kellene megtalálni a hibát elsőnek
2012. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Fogj meg egy villanykörtét, és azon vezesd le a feszültséget :P
2012. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
A patikában vegyél nyugtató hatású teát,pl citromfűlevél,levendula.Ezek a teák meg fognak nyugtatni meglátod.
2012. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14/F?

Így nem csoda, idősebb korodban másképp nézed a dolgokat, mert érettebb leszel (bár ez, emberfüggő). Nos, mint előttem is megírták: sportolj, sétálj, gyalogolj, vagy nézz egy jó kis vígjátékot. Nálam is jó feszültség levezetők ezek.

A pótcselekvések időben, szokásoddá válnak, az ilyenek pl. ha rágyújtasz, vagy eszel, iszol valamit, mert mindegyikből kialakulhat függőség. Egyik sem éri meg, kivéve, ha nem akarod megélni a nyugdíjas kort.

2012. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!