Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ne legyek ideges tényleg?

Most ne legyek ideges tényleg?

Figyelt kérdés

küldöldön élünk,úgy volt,hogy hazamegyünk a hétvégére,6óra kocsival,én vezettem volna,mert a párom dolgozott délelött!

2-kor még nem volt itthon,irtam neki,hogy akkor megyünk e?

erre vissza irja ,akkor amikor már mindent leszerveztem ,felhivtam a szüleimet,a barátaimat,hogy akkor ráérek a hétvégén egy kicsit velük lenni!

vissza irja,hogy menjünk inkább holnap és vasárnap jövünk!

most megint én legyek az aki felhiv mindenkit és lemondja a szombati programot,mert semmire nem lesz időnk,a szüleim elött is hülyét csinálok magamból,mert náluk alszunk és hozzájuk is alkalmazkodni kell!

nagyon rosszul esik,mert ő ide valósi ,itt van neki minden és nem képes arra sem,hogy már napokkal előtte közölje,hogy inkább szombaton menjünk!


most nagyon mérges vagyok,fel tudnék robbanni!!!


2012. okt. 5. 15:26
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy már sajnos nem tudod átszervezni a dolgokat.Ha fáradt nyugodtan aludjon a kocsiban.Nyugi:))
2012. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsonek. Mondt meg neki, hogy sajnálom, de ma megyunk. Ennyi.
2012. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

bocs elirtam nem 6,hanem 7 óra kocsival!

de akkor sem eshetünk be a szüleimhez az éjszaka közepén!

már nekem nincs bőr a pofámon ezt megtenni!

mondtam neki,h akkor hivja fel ő a szüleimet!

most be van tojva,meg vágja a bünbános fejet,mert mérgemben összepakoltam mindenemet!

2012. okt. 5. 15:33
 4/13 Jégtánc ***** válasza:
Ha tudják hogy mentek,akkor miért ne eshetnétek be? Az én szüleim ebből nem csináltak sosem gondot:) 1000km-ről mentünk,az se 3h:)) Ne idegeskedj,nyugi,a végén még összetöröd a kocsit.
2012. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az biztos,hogy neki rohanok az első fának :D
2012. okt. 5. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia:)

én mondanám a férjemnek hogy na üljél beszépen a kocsiba és indulunk. ha fáradt vagy alszol a kocsiba,vagy igyál kávét...én nem mondanám le az tuti..

2012. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Most ez a fél nap mit számít neki? Nem mindegy, hogy most vagy holnap? Ez annyira kicsinyes időhúzós téma, amit én nagyon utálok. 6-7 óra nem olyan sok amúgy, ha nem autópálya, akkor 4-500 km-t tippelek max. Mi az oka, miért nem akar menni? Én ezt csak akkor hagynám, ha valami nagyon nyomós indoka lenne.

Ha csak hiszti, akkor fognám a cuccokat, bepakolnám az autóba és megadnám neki a választási lehetőséget, hogy akkor jön avagy marad!? Ha marad, akkor lesz egy meghitt hétvégéd a családdal és a barátaiddal. Előre megbeszéltétek, ne szervezzen már bele! Otthon kellett volna "vigyázzban állnia" már a megbeszélt időpontban!


Egyébként apu felőli rokonságom 350 km-re él tőlünk, nálunk mindig úgy zajlott a család látogatás, hogy hétfő-kedd környékén meg lett beszélve, hogy mindenkinek jó a hétvége, szóltunk nagyiéknak és pénteken kora délután már indultunk is (legkésőbb 4-kor), mivel korábban mindenki azt mondta JÓ, ezért szóba sem jöhetett olyan, hogy bocs mégsem, avagy jaaaj inkább menjünk holnap... nem volt apelláta.

2012. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te vezetsz? Te kocsid? Én mennék egyedül ő meg jöjjön ahogy akar! Megmondod, h nem csinálsz segget a szádból! Vagy menj vonattal, busszal bármivel. Lényeg, h érezze nem lehet Veled ebben a témában játszani és más emberekkel sem teheti meg, ha már megígérte(d).

24/N

2012. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már elindultam volna:)
2012. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jégtánc ***** válasza:
Lehet már el is indultak:)))
2012. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!