Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy befogadjanak?

Mit csináljak hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. A gimnáziumban ahova járok egyre több a gond. Szinte mindenki macerál, gúnyol valamivel. Például azzal, amiért egy kicsit régebbiek a ruháim, egyszerűbb vagyok, hogy biztos tetves vagyok, meg stb. És ha esetleg közel megyek vkihez egyből elszalad hogy jajj tetű!

Meg a másik hogy sehogysem tudom magamról levakarni azt hogy melegnek hisznek. Mert nincsen barátnőm, nem érdekelnek a csajok igazából, és emiatt azt hiszik meleg vagyok. Meg bármilyen témához is hozzászólnék egyből szólnak hogy ne szólj bele, menj innen stb. Mit tegyek, hogy ne bántsanak ennyien? Vagy befogadjanak, és lehessen velük jól ellenni? Így számomra egy nagyon rossz dolog


2012. dec. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ez komoly beszélgetést igényel egy szakemberrel szerintem.ne értsd félre nem gúnyollak csak hát nincs az írásban intonácio és úgy tunhet!beszélni kell szulovel tanárral és szakemberrel!
2012. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg! Nem is nézek ki úgy csak rámragasztották. Szakemberhez nem szeretnék menni. Volt már barátnőm annak idején.
2012. dec. 5. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért cikiznek,mert sérülékeny vagy és nem állsz a sarkadra.Mindenkit annyit csesztetnek,ameddig hagyja magát.Ha magadtól nem tudsz megerősödni és visszavágni,akkor kérj segítséget,mármint pszichológus,vagy beszélj a szüleiddel,vagy bárkivel,akiben bízol.
2012. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz jártam, de nem ért semmit. Máshoz igazából nem nagyon fordulhatok
2012. dec. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!