Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha bámulnak?

Titeket zavar ha bámulnak?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, sokszor megjártam, hogy más pasik bámulnak.Nem hinném, hogy b*zik, inkább csak parasztok.Lehet faszának tartanak, de lehet az ellenkezője.Ha én is farkasszemet nézek vele, bámul bele a képembe pofátlanul tovább, mig a végén én unom meg és tovább nézek.


Mindenki azt csinál amit akar, de nem bánnám ha legalább elnézne mikor észrevettem hogy bámul és nem bámulna bele a képembe tovább mint egy majom.Van itt még valaki, hasonló tapasztalattal? Nem magyarországon élek, úgy emlékszem ott nem bámulósak az emberek, de egy balkáni országban élek, itt még a fősulisok között is rengeteg a neveletlen.


2012. dec. 7. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:

mert magyarországon a fősulis jelenti a neveltet? :XD


egyébként sokszor engem is megbámulnak, de ne legyenek illúzióid, sokkal több a meleg mint azt valaha is gondolnád ....

2012. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nem Szerbiában? Szerintem ott nem kicsit agresszívak az emberek, aztán nyilván felmérnek, mint ellenfelet :D
2012. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még a magyarnál is agresszívabbak?
2012. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindenkit zavar ha bámulják. senki sem szereti.

én, ha észreveszem, h bámul valaki, nem is nézek rá, vagyis úgy teszek, mintha nem venném észre. :)

engem általában méregetnek, meg bámulnak a képembe sajnos.


Csak nem vajdasági vagy???

2012. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erdelyi vagyok :P
2012. dec. 9. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:

na de héé, ha jól megnéz valaki, annak nyilván oka van ...

vagy k jól nézel ki vagy más, de nyilván nem csak úgy véletlenül felejti rajtad a szemét :)

2012. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz, sokat segitettél utolsó...Mégha jól is néznék ki, mit kell az embert hosszan szemrebbenés nélkül bámulni.Na de mindegy, az embereket már úgyse lehet megváltoztatni.
2012. dec. 10. 13:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiemelném, hogy nem ellenkező nemüekről van szó, hanem más hapsikról, srácokról.Én ezt sose tartottam normális dolognak.Azt is kiemelném, hogy nem nézésről van szó, hiszen én is megnézek valakit röviden, hanem egyenest bámulásról miútán már rég észrevettem.Ez szerintem már bunkóság, szerintetek nem?Ez nem a jól neveltséghez tartozik?
2012. dec. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!