Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki, ha nem nézek lassan...

Ciki, ha nem nézek lassan másfél éve tv-t? A többi családtagom meg a tv-előtt üti el az összes szabadidejét.

Figyelt kérdés
Mióta egyetemista vagyok és mellette melózom,egyáltalán nem köt le a tv.
2012. dec. 10. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a ciki, amit szégyellsz valaki előtt. Szégyelled, hogy nem nézel tévét?
2012. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem szégyellem,csak olyan furcsának tartom,hogy pár éve még a tv előtt töltöttem az összes szabadidőmet,most meg szemétnek tartom a tv műsorok nagy részét
2012. dec. 10. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát én pl nagyon irigyellek téged!:)
2012. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Én 5 éve nem nézek TV-t mert nálunk nincs is otthon, ugyanis csupa baromság megy benne, ha meg valami érdekel, azt úgyis meg tudom nézni neten...

20/L

2012. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem irigyelni kell, hanem követni a példáját!


én 4 éve mondhatom magam full TV mentesnek, a lakásomban sehol nincs zajláda, és olyan fantasztikusan felszabadító érzés, hogy ihaj :)


hülyének is néz pár proli, h úúúristen, hogy lehet anélkül élni? mondom nekik, nagyon boldogan, nyugodtan, több szabadidővel, értelmesebb elfoglaltságokkal.


nekem az a ciki, h anyám nézi... és néha el is hiszi amit ott mondanak. pedig a média legtöbbször dezinformál, pánikot kelt, és elsősorban butít.


örülnék, ha az emberek nem néznének TV-t, csődbe menne az összes szennycsatorna, és helyette olvasnának, beszélgetnének, sportolnának.

nem is értem miért képesek egy dobozt nézve pazarolni az értékes idejüket.


huuu, most nagyon sznobos voltam, de ebben az egyben úgy érzem, megengedem magamnak.


ja, az egyetlen média amit fogyasztok, az a rádió. vannak benne hírek, értelmesebb műsorok, nem vonja el a figyelmet, lehet mellette főzni, takarítani, edzeni, és ha valakinek olyan a munkája, akkor dolgozni is.


ha jobban belegondoltok, semmi olyan nem megy a tv-ben, amit ne lehetne kihagyni az életünkből. legalábbis én nem lettem se butább, se rosszul informáltabb, mióta nincs jelen az életemben.


múltkor a kollegámnak meséltem erről, mire ő lelkesen elkezdte ajánlgatni, hogy de most van a T-homenál valami kedvezményes csomag, és mellé részletre adnak valami popókörbenyalós lapostv-t, hát nem lehetek olyan csóró, h ne vegyem meg, ha már nincs most készülékem.

néztem nagyot, ő nem értette.

elmagyaráztam neki, hogy felőlem ingyen odaadhatnák, akkor is visszaküldeném az egészet.

2012. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Neked van igazad, mindenki, aki tévét néz, szar ember, és a lábadat sem méltó megcsókolni. Menő vagy, mától imáimba foglalom a neved.
2012. dec. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Vannak pedig nagyon szórakoztató ismertterjesztő műsoro meg más érdekességek pl. a Discoveryn, nem kell rögtön a Vitv-re meg a retekklubra asszociálni, ha valaki azt mondja, ő néha néz tévét. Én is pár csatonát nézek csak, kb. hetene 1-2 alkalommal ha unom magam és kész. Ennyire nem kell arra verned magad, hogy micsoda csoda ez.
2012. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki, évek óta én sem nézek. Mindenki azt csinál ami jól esik, nincs ebbe semmi. Az interneten minden fontos információ megtalálható, hírek, ismeretterjesztő dokumentumok amik érdekesek. Ennek ellenére Facebookom sincs, mert azt is feleslegesnek tartom. Nem baj ha az ember szelektál. Mondjuk ez a GYK egy sötét és megmagyarázhatatlan foltja tündöklésemnek.
2012. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
nem verem magam, csak fájdalmas látni, hogy az embereket mennyire elbutítja, eligényteleníti a média. főleg a TV műsorok többsége.
2012. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én olyan 10 éve nem nézek TV-t.

Miért lenne ciki? Engem más érdekel, más köt le.

23/L

2012. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!