Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vigyáznátok alkalomszerűen...

Vigyáznátok alkalomszerűen párotok testvérének a 7 hónapos gyerekére, ha egy egész napos családi elfoglaltság van, és sem a szülei, sem a nagybátyja, sem a nagymamák épp nem tudnak rá vigyázni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenne velem a gyerek, akkor igen.
2012. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem egy kis szociopata, és van kedvem, akkor igen.
2012. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
44%

Naná, hogy elvállalnám és megtanítanám mindenféle gonoszkodásra, hogy mivel bosszantsa a szüleit :D

Jól van tudok olvasni.A baba csak 7 hónapos. Egyszer-egyszer elvállalnám, de nem szoktatnám hozzá.

2012. dec. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen vigyáznék rá, egyben megtiszteltetésnek venném, hogy a szülei megbíznak bennem annyira hogy rám merik bízni a legféltettebb kincsüket :)
2012. dec. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá idom, miért ne.
2012. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom testvére nekem olyan, mintha a saját testvérem lenne, szívesen vigyázok a gyerekeire, és nem csak akkor, ha más nem ér rá. Bár nekünk tényleg nagyon jó a viszonyunk.
2012. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi segítségem nem volt. Már 2 éves volt, amikor először odaadhattam valakinek pár órára.

Pedig nagyon hálás lettem volna, ha valaki egy kicsit vigyázott volna rá, amikor kellett volna (pl. fogorvos mentem).

Szerintem tedd meg, ha teheted. Az anyuka hálás lesz érte!

2012. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!