Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfi sírás jelentheti amit a...

Férfi sírás jelentheti amit a mondás takar?

Figyelt kérdés

Van egy olyan mondás, illetve gyakran találkozok ezzel mostanában:

Ha egy lány sír egy fiú után, akkor igazán szereti őt.

Ha egy fiú sír egy lány miatt, akkor sosem fog úgy szeretni senkit, mint azt a lányt.


Ez igaz lehet?

Én nem tudom eldönteni, mert tényleg könnyen sírós nő vagyok, engem megviselnek nagyon azok a szakítások, amikor tényleg nagyon szerettem a férfit.


Láttam már egy fiút sírni a szakításunkor, de akkor még tényleg olyan fiatalok voltunk és nem igen hinném, hogy egy életre szóló emléket jelentek neki.


A kérdés egyébként nem erről jutott eszembe, de azért kíváncsi vagyok rá, hogy Ti mit gondoltok erről.


2012. dec. 13. 02:24
 1/8 anonim válasza:
Hát ha magamból indulok ki akkor sajnos lehet.
2012. dec. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi sír, az miért más, mintha a nő sír? Hülyeségnek tartom, hogy egy férfi nem sírhat! Az, hogy nem fog sose úgy szeretni marhaság
2012. dec. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más milyen, és nem sablon alapján működik.


Vagyis ez így hülyeség!

2012. dec. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igaz. Nyáron szakítottam a barátommal egy hülyeség miatt(mind a ketten szerelmesek voltunk/vagyunk) és 17 évesen láttam a 18 éves barátomat szó szerint zokogni! Mert van sírás és sírás között is különbség. Azóta még nagyobb a szerelem hála Istennek :)
2012. dec. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb Facebookos "bölcsesség". Sok ember ezekre építi az életét, aztán szintén a facen sírják ki magukat mégtöbb agyzsibbasztó "bölcsességet" nyomva a falra, hogy mit rontottak el. Pedig ők baromira okosak és erősek. Az ismerősöknek meg ettől hullik ki a haja! Aztán meg csodálkoznak, hogy miért lettek tiltva/törölve.
2012. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már sírtam lány miatt,de ha most szembejönne, tojnék rá. Szal nem igaz.
2012. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiú még lehet, hogy elpityeredik, de a férfi már nem.

Ez nem jelenti azt, hogy ha megforgatják a tőrt a szívében, nem szenved.

2012. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfi sírás azt jelenti, hogy vannak érzelmei, és ki meri mutatni.
2013. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!