Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb kifogás?...

Mi lenne a legjobb kifogás? Vagy mit mondjak?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebb műtétem több mint egy hónappal ez előtt.Korábban jártam edzésekre de a műtét előtt 2 héttel felhagytam vele és azóta (2 hónapja majdnem) egyáltalán nem járok.

Viszont ez a két hónap elegendő is volt ahhoz,hogy meghízzak aminek nem igazán örülök...ezért szeretnék visszamenni edzésre aminek nincs is akadálya, de az edző megfogja kérdezni,hogy hová tűntem.Annyira nem közvetlen a viszonyunk,hogy elmondjam azt,hogy pontosan mivel is műtöttek,de valamit mondanám kéne, egy "magánügy" válasz finoman megfogalmazva sem lenne megfelelő.

Nem szereti a léháskodó embereket akik hol jönnek edzésre hol nem, és ez rám nem is volt jellemző én rendesen jártam korábban, így nem mondhatok azt sem,hogy egyszerűen nem volt kedvem jönni/pihentem.Bár a pihentem verzió valamivel kiegészítve nem lenne rossz.Ötletek?



2012. dec. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig rendesen jártál, akkor szerintem mondj maximum annyit, hogy műtöttek, nem tudtál jönni. Nem kell elmondanod, hogy mivel.
2012. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rajcziz ***** válasza:
Mondd, hogy egészségügyi problémáid voltak, esetleg hogy műtöttek és kész. Ha rákérdezne, mondd meg, hogy nem szeretnéd részletezni.
2012. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség egyszerűbb. Nem kell agyalni, hiszen a valóság megadja a választ rögtön. Bár a legjobb megoldás az lett volna, ha előre szólsz, hogy most beláthatatlan ideig nem tudsz menni, mert... igazából egy normális világban indokolod sem kéne, mert egy ember köteles elfogadni egy másik ember egyéni döntését. Én mondjuk elmondanám neki a részleteket is, mert szerintem az ilyen dolgok nem titkok. Nem tehetsz róla, hogy ez történt veled, de elég ha azt mondod, hogy volt egy műtétem és a gyógyulási idő alatt nem erőltethettem meg magam, ezért nem jöhettem, tudom, szólhattam volna előre is, de nekem nagyon ciki erről beszélni és most sem részletezném. (Amúgy ha azt képes vagy kimondani, hogy ciki neked, ez az érzés azonnal el is fog múlni, mert "lebuktattad" magad, és megtapasztalod, hogy a világ még mindig áll körülötted, sőt, együttérzést kapsz, kiemelt figyelmet és minden rendben lesz.)
2012. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!