Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt mar olyan a munkahelyeden...

Volt mar olyan a munkahelyeden hogy megalaztak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos,többek között ezért mondtam fel.
2012. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert gyerekeim voltak, és nem voltam hajlandó másra taposni. Nem tudott megtörni, a végén meg őt rúgták ki, mikor az eredményeimmel ő villogott-mint "saját" eredmény.
2012. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! Ezért mondtam fel én is. Hiányzott az alapvető tisztelet, mint ember és Nő iránt! Az előző válaszomat nem tudom miért nem küldte el :(
2012. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem érte el vele a célját a kolléga, engem többre tart a főnök, és ezek után mindenki más is, annyit ért el, hogy mostmár mindenki átlát rajta..
2012. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem csak próbált anno egy srác,folyton trollkodott velem direkt úgy,hogy ne tudjak visszavágni,a többiek meg persze röhögtek rajtam.Az első pár napot végigbőgtem,mert tehetetlennek éreztem magam,persze csak csendesen a wécén és nem mellesleg nehéz időszak is volt,mert pont akkor halt meg a nagymamám,aki nagyon közel állt hozzám.De egy idő után immunis lettem rá és bármit is szólt be,csak mosolyogtam.Ez viszont őt idegesítette fel,a végén már őrjöngött magában,a főnök szúrta le,hogy nyugodjon már le.Hiába,van olyan,aki magát iktatja ki,annyira ostoba.
2012. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!