Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetoválás, fülkilövés, smink....

Tetoválás, fülkilövés, smink. Hogyan győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok. Még mielőtt bárki is azt gondolná, tetkót most még nem csináltatnék!

Fülkilövés:

Szeretném kilövetni az egyik fülemet, de már mind a kettőben van egy-egy lyuk, arany fülbevalót hordok. Anyunak már mondtam, de csak egy "jó" volt a válasz. Apunak említeni sem merem, nem egy nyugodt lélek, ismerem:D

Smink:

Szerintetek elkezdhetnék sminkelni? Nem sokra gondoltam csak régen ki szeretném próbálni a szemceruzát, szempillaspirált, de félek hogy mit szólnának főként a szüleim, mert eddig sosem csináltam.

A családom eléggé ellenzi ezeket (bár a tesómnak (fiú) van fülbevalója), és félek, hogy nagyon leszidnának vagy nem engednék. A tetkókról már hallottam visszajelzéseket tőlük, hogy értelmetlen, fúj, milyen csúnya, azta de ronda, meg egyebek. Nekem kifejezetten tetszenek és ha ők nem engedik, 18 éves koromban tuti hogy csináltatok egyet.

Kérlek, ne írjátok, hogy ezt kinövöm.. Érzem, nem fogom. Régóta (nem, nem tegnaptól) tudom, hogy tetkót fogok varratni. :)

A sminket elhagynám éppen, de a fülkilövésre hogyan vehetném rá őket?

Köszönöm előre is!

Kellemes ünnepeket! :)


2012. dec. 22. 02:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nos ezt tavaly nem írtam, de kifejezetten szeretem a metált, a rockot és nem vagyok hajlandó popot vagy egyéb mást hallgatni, még a punk-rock belefér de más nem igazán. Azóta februárban a szülinapom után egy nappal kilövettük, még apa is azt mondta, hogy hát ezt hamarabb kellett volna :D És azóta szempillaspirálozhatok és szemceruzát is használhatok de azt csak finoman. :)
2013. jún. 6. 01:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Smink az még jöhet, bár a hamvas bőrödet, kár tönkretenni festékekkel. A tetoválást gusztustalannak tartom. Van egy ismerősöm, a fia karja ujjától a válláig tetovált , ezért még rendőrnek se veszik fel. Mondjuk te egy magasan képzett, esetleg magas beosztásban leszel, és egy tetovált kinézettel szerinted ott lesz tekintélyed. A mostani menő zenék ki mennek a divatól, mire te 40 éves leszel. A tetkót meg nem fogod tudni levakarni. Fülbelövés. A fülcimpán ott van minden szerved ideg végződés. Ha ezeket átlöveted, ne csodálkozz azon, hogy beteg leszel
2013. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jav: "magas beosztásban leszel, és egy tetovált kinézettel szerinted ott lesz tekintélyed? vagy egyáltalán el tudsz képzelni vezetőt embert tarka agyon tetovált kinézettel? Az egész életedet meghatározza a mostani döntéseid !!!!!!!!!!!!
2013. jún. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

kedves utolsó

igen el tudok képzelni egy kivarrt embert vezetőként. ugyanis ő is ugyanolyan ember mint a többiek, csak annyi különbséggel, hogy az érzéseit és számára nagyon fontos dolgokat örökített meg a testén. a fülkilövésről pedig annyit, hogy ne beszéljünk félre, semmi probléma nincs belőle... hiszen 2 hónapos nem voltam, megvolt az első két lyuk ;) és ezt a szüleim döntötték el, hamarosan pedig saját elhatározásomból a 3. jön.

arról pedig, hogy meghatározza az életemet, csak annyit mondanék, hogy szeretek ilyen határozottan élni.

2013. jún. 12. 23:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Te ostoba liba az érzéseket nem kell magadra írni, elég ha valóban azt érzed. Most Pistába vagy szerelmes, egy év múlva Janiba, mindet magadra tetoválod. :-(
2013. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem vitatkozok, ezt te nem értheted. a tetováltak tudják, milyen dolog egy tetoválás, de persze te, mint ostoba liba nem foghatod fel.
2013. jún. 17. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!