Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te felvennéd ismét a kapcsolat...

Te felvennéd ismét a kapcsolatot? (a többi lent. )

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm, (azóta eltelt több mint tíz év) mindenben segítettük egymást, és mindent megtudtunk beszélni. De egyszer egy olyan téma került elő (politika)ami nekem természetes volt, de engem nem érdekelt, és nem foglalkoztam vele, ezért nem is beszéltünk róla soha, mert nem került szóba. Ezen ő úgy kiakadt, és mindennek elmondott engem és a családom, és tulajdonképpen, szép lassan megszakította a kapcsolatot, de azért utána is mikor bajban volt még keresett. De megszakadt a kapcsolatunk. Én többször kerestem, hogy mi lehet vele, hogy legalább jól van-e, de nem találtam meg.

Most viszont megtaláltam és alkalom lenne rá, hogy ismét felvegyem vele a kapcsolatot.


Ő is kereshette volna, illetve nem tudom, hogy még mindig ugyan úgy gondolkodik-e vagy értelmesebben viselkedik-e?


Nem tudom lenne-e értelme ennek kapcsolatfelvételnek, vagy hagyjam az egészet...


2012. dec. 22. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő is nyitott rá, hogy tiszta lappal induljatok, miért ne?

Nekem is megszakadt egy hasonlóan régi barátságom. A legjobb barátnőm szépen, lassan, mindenféle kifogásokkal / "nem ér rá", "dolgozik", stb. / tűnt el előlem a ködben. Okot nem mondott. Majd, kb. másfél év után, próba, szerencse alapon felhívtam. Összehoztunk egy találkozót, tisztáztuk a dolgokat, és ment minden a régiben. Bár, mostanában megint kezd "ködbe burkolózni", kerüli a találkozókat, sajnos, nagy hibája, hogy nem igazán őszinte ember. Karácsonykor meg akarom hívni hozzánk, kíváncsi leszek, elfogadja-e.

Szóval azt tanácsolom, egy próbát megér. Ha megint akadozik a dolog, gondolkodj el rajta, érdemes-e folytatni ezt a barátságot. A barátok jönnek-mennek az ember életében, és sajna nem mindig rajtunk múlik, megmarad-e vagy sem a velük való kapcsolatunk.

2012. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lenne. Tedd meg.
2012. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Foleg ha megint csak akkor keresett mikor bajban volt. Ne hagyd megint kihasznalni magad. Ha o egyszer el akart tunni az eletedbol szerintem nem eri meg foglalkozni vele.
2013. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!