Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit ennétek a helyemben, ha a...

Mit ennétek a helyemben, ha a legjobb barátotok egyszer csak megszakítana veletek minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az egyik lehetséges ok erre a túlzott rajongás lehetett. Ha az egyáltalán az, ha úgy viselkedsz, mint egy IGAZI barát. Én mindenben segítettem, amiben tudtam, mind lelkileg mind anyagi dolgokban. (Nemcsak pénzre gondolok). Amióta bekerültem az egyetemre, 3 hónapja, letiltott fészen, nem veszi fel a telót, semmi. Pedig amikor otthon vagyok, szeretnék találkozni vele.Azt tudni kell róla, hogy sosem szerette azokat az embereket, akik nem kétkezű munkások, vagy magasabb végzettségűek. Lehet ez az oka? Hogy azt hiszi más közegekben élünk. Ez tudom, hogy butaság, de ezer és ezer okot sorakoztattam fel a barátság elmúlására, de nem jutottam előbbre. Személyes találkozóra nem megyek, félek a kellemetlen helyzettől. Megalázó lenne, ha csak ott hagyna vagy mittomén... Pedig köztünk, fiúk között nem szokott csak így vége lenni a a barátságnak...

2012. nov. 24. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem ennétek, hanem tennétek, elgépeltem....
2012. nov. 24. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég furcsa viselkedés ez. Pláne férfiaknál, mert ők, valljuk be, legtöbbször egyenesebbek, mint a nők.

Valamilyen módon pedig fel kéne vele venni a kapcsolatot és megkérdezni tőle, mi a baja, miért kerül el ennyire. Esetleg becsajozott és azzal van elfoglalva? Lányoknál sajnos, van, hogy ez vezet a barátság szakadozásához, hogy az egyikük párt talál. Persze, ettől még nem kellene egy jó barátságot kukába dobni.

Eléggé fájó tud lenni, ha egy barát "becsukja az ajtót előtted", sok év után, és nem tudod az okát, hogy miért?

2012. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csaj van a dologban, a bartnője megcsalta. Én pedig rávilágítottam arra, hogy nagyon hülye leszm ha visszafogadja azok után, hogy 2x is megcsalta. ez lehet ok?
2012. nov. 24. 21:02
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy újra együtt vannak
2012. nov. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!