Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudnád hogy van a Párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád hogy van a Párodnak valakije, Te irnál neki? Felvennéd vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Most légyszi ne térjünk ki arra hogy a Pasi szemét,meg hogy Én egyböl elhagynám...stb

Mert ez igy is van!:S Légyszi a konkrét kérdésre konkrét választ irjatok!!!

Én azt hiszem nem irnánk.Nem süllyednénk le arra a szintre.Mert elsösorban a férfi vagyis Ö a hibás.Mert ketten áll a vásár.Csak szivem szerint úgy beolvasnánk az olyan nöknek akik ezt csinálják.Hogy az "asszonyt" szidják hogy egy szemét stb mikor Ök pláne azok.Mert a feleség max abba hibás hoyg az ilyen faszit nem rúgták még ki.Barátnömröl lenne szó.Férjének van valakije valószinü.És hát a nö mindenhol szidja.


2010. márc. 3. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a női büszkeségem nem engedné, hogy a vetélytárssal foglalkoznék. Voltam már ilyen helyzetben Összepakoltam az embert és kidobtam.
2010. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerint nem irkálnék senkinek semmit.

De lehetne a barátnődnek annyi esze,hogy nem csinál belőle ekkora patáliát.Szépen elfordulnék attól az embertől aki képes ilyenre, megpróbálnám elfelejteni és megtalálni a boldogságot máshol.

2010. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nos, én magamból indulok ki. Rettentően büszke nő vagyok, néhol egy kis feminizmus is felfedezhető bennem, szeretek fölényeskedni másokkal szemben.

Valószínűleg ha megtudnám hogy az aktuális párom tart valakit, rettentő higgadtan össze pakolnám a kis cókmókját és intenék neki egy Páát, a nővel meg igen, felvenném a kapcsolatot, nagyon intelligens módon megaláznám, bármilyen módon, de mégis úgy hogy ne én jööjjek ki rosszul a helyzetből. A kérdésedre a válasz, igen megkeresném, és porig aláznám :)

2010. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Meg mindenki!


És hogy milyen módon aláznád meg?Akkor is ha a Pasival nem tudnáto elválni bizonyos külsö körülmények végett?

2010. márc. 3. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Elválni mindig mindenkitől el lehet.
2010. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Harmadik voltam, nálam az ilyen szóba sem jöhet. Egyszerűen nincs olyan ok ami hozzáköthet egy ilyen emberhez, nem értem mi lehet a külső ok.. Hogy aláznám meg ? mindennek megvan a nőies módja. Azért vagyok ennyire otthon a témában mert elég bosszúálló típus vagyok, és volt már részem ilyenben. Nem is megalázás talán, de az biztos hogy egy életre megtanulja az a nő hogy mit nem lehet és mit lehet. Nagyon nagy szerencsém hogy szinte bárkinek lyukat tudok beszélni a hasába, azt is megmagyarázom hogy 2+2 az 5, de tényleg, néha már bosszantó. Tehát az ilyen nők általában szánalomra méltóak, valószínűleg fiatalabbak egy pár évvel nálad, vékonyak, és olyan buták mint a föld. Ha van munkája tönkre lehet tenni, egyszerűen bemocskolod a nevét valamivel. Nők vagyunk, frappánsak, ezért is van az hogy a férfiak találták fel a tüzet, de mi tudunk vele játszani. :)
2010. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem, minek? Inkább a párommal próbálnám meg felvenni a kapcsolatot.
2010. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Miért a másik nő a hibás, nem őt kell hibáztatni, hanem a pasit, a két nőnek semmi köze egymáshoz... Pasit kell jól kirúgni és hibáztatni, ő ment félre...
2010. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

igazából ezzel nem érdemes foglalkozni

Ha keresed hogy beolvashass neki azzal bizonyítod hogy nem felejtetted el és hogy neked fáj a dolog.


Én azt mondom hogy csak felejtsd el hogy létezett.

2010. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én írtam a volt pasim nőjének,mert úgy éreztem, hogy muszáj. ne érezze már magát jól a pasi, a csaj meg tudja meg, hogy neki is hazudtak. ha köcs vagyok, akkor az vagyok.
2010. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!