Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma felmentem hosszú idő után...

Ma felmentem hosszú idő után facebookra, és megtudtam, hogy egy barátom meghalt, akivel régebben nagyon jóban voltam. Nagyon szomorú vagyok, hogy nem értesítettek róla. Nem hiszem el!?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Elősször is ŐSZINTE RÉSZVÉTEM! Másodszor. Mi itt a kérdés pontosan??
2012. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

voltatok már ilyen helyzetben?nálam ebben az évben ez a másik eset,hogy nem értesítettek barát haláláról

2012. dec. 23. 14:58
 3/7 Argloss ***** válasza:

Sok esetben szerintem a család nem igazán tudja az összes barát elérhetőségét, szóval ha egyébként nem igazán tartod velük a kapcsolatot, akkor nem hiszem, hogy hibáztathatnád őket ezért.

Részvétem.

2012. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,igazad van
2012. dec. 23. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a Fb.ról tudtad meg, akkor valószínű ott értesítették az ismerősöket, s így mindenkihez eljutott a szomorú hír, aki jár fent a közösségin.
2012. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj meg, de nekem se az lenne az eszemben, hogy fészbukon írogassak az ismerősöknek, főleg az ilyen közösségi oldalon lerótt gyásztól kaparom a falat, annyira semmi értelme. Ha csak régebben voltatok jóban, de azóta már nem annyira tartjátok a kapcsolatot, biztos nem jutottál a család eszébe, lehet nekik most elég gondjuk-bajuk. Egy táviratban vagy telefonon leróhatod te is a tiszteleted utólag.
2012. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részvétem! Hidd el a családnak van nagyobb gondja is mint mindenkit értesíteni...Hogyan hunyt el a barátod??
2012. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!