Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar nők miért ennyire...

A magyar nők miért ennyire "könnyűvérűek", pénzéhesek?

Figyelt kérdés

Felnéztem egy ilyen 18+ webkamerás oldalra, és azt tapasztaltam, hogy rengeteg magyar lány van. Simán van annyi, mint ukrán, pedig Ukrajna lakossága ötször annyi. Ráadásul ott tényleg jóval kevesebb a munkalehetőség is.

Mi ennek az oka? Lustaság, vagy pénz mindenek felett?


2012. dec. 23. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt teszi a rossz pénzügyi helyzet. Senki normális nem tervez hosszútávra kapcsolatot, inkább a pillanat örömeinek élnek, inkább többféle partnert felpróbálnak, és élvezik az életet, tudják,hogy nincs jövő. Amúgy is az esetek zömében a nők az elvárósabbak, közben meg a csóringerebbek, a palitól várják,hogy hazatermelje a sok manit, és ugye ez az utóbbi évek óta nem mindenhol megy, a jövőben meg lesz ez még így sem. Tudják ,érzik,hogy nem kell leragadni senki mellett, inkább összerakják megukat egykét sportos, jóképű fickóval és jól érzik magukat.

Tehát a körülmények hozták,hogy könnyűvérüek lettek, és azt kell modnjam jól is teszik. Így sokkal könnyebb megkapni jópár pinust egy egy baszóra. Teljesen korrekt. Szép új világ, én meg így szeretlek!

2012. dec. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Erre van igény.
2012. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is elképesztőnek tartom, hogy mennyi a szexhirdetés Magyarországon maguk a nők részéről, meg hogy mennyi curvát keresnek az álláshirdetésekben is: erotikus masszőr, webkamerás munka, erotikus munka, "Garantáltan szexmentes" munka / na, persze /,táncoslány...Meg, ahol egész alakos képet kérnek, meg a sorok között olvasható, hogy "extrákat" is, nem csak a munkát kell elvégeznie, amelyre jelentkezett. Amikor én és családom más tagja is munkát kerestünk, belefutott ilyenekbe, hogy burkoltan szexpartnert akartak, holott mi ÁLLÁST akartunk és nem azt. Az a baj, hogy a tisztességes nőkből is azt nézik ki, hogy szexszel akarnak pénzt, pedig ez nem igaz. Nekem speciel nem lenne hozzá gyomrom, sem erkölcsöm nem engedi.

Valahogy az az érzésem, hogy minden második magyar nő a testéből él, vagy mert ez könnyű pénzkereset, vagy mert nem talál munkát régóta, vagy mert nagyon kell a pénz és mindent megtesz érte.Elég szomorú, hogy ez van.

2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nem "könnyűvérűség". A magyarok szexuális téren sokkal konzervatívabbak a nyugat-európaiaknál. Pl. egy átlag német csajt sokkal könnyebb megkapni TELJESEN INGYEN (!!!), mint egy magyar lányt (még akár egy magam fajta, szerényebb kinézetű srácnak is több esélye van, egészen jól kinéző német csajoknál, mint a hasonló testi adottságokkal rendelkező, finnyás-nyafogós, alapvetően gátlásos magyar lányoknál). A magyar nőket nem szexuális túlfűtöttségük, hanem a pénzéhségük vezeti rá, hogy a PÉNZES pasiknak hamar szétegyék a lábukat.
2015. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!