Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A ti férjeteknek is vannak...

A ti férjeteknek is vannak idegesítő dolgai?

Figyelt kérdés

Az enyémnek például a kocsik.

Van két hobbi autója. Egy régi Mercedes meg egy régi Porsche.

Ha megyünk pl. szülőkhöz vagy hétvégén kirándulni megyünk akkor mindig ezek közül valamelyikkel kell menni. Aztán nem lehet felkapcsolni pl. a rádiót benne! Azt mondja: "szívesebben hallgatom a motor hangját mint valami buz! gyerek vinnyogását a rádióban". Beszélgetni se lehet vele mert ha a kettő közül valamelyik kocsit vezeti akkor ilyen álomvilágban van és elmereng magában. Ilyenkor a beszélgetés abból áll nála, hogy "ja" meg "aha". Úgyhogy nekem borzasztó unalmas sok utazás. Kikészít vele idegileg.


Tudom egy kis apróság, de mégis borzasztó idegesítő.

A Ti férjeteknek van valami hasonló kis apró szokása vagy tulajdonsága ami jelentéktelennek tűnik, de titeket mégis az őrületbe tud kergetni vele?


2012. dec. 30. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek van, nekem is, neked is.
2012. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen van, ahogy nekem is van ilyen idegesítő tulajdonságom, amit a férjem visel el szó nélkül,anélkül hogy az őrületbe kergetnénk egymást. Erről szól a házasság.
2012. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Jut eszembe... Mp3 lejátszó? Ebook? Ha unatkozol találd fel magad!
2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem mondjátok komolyan?:)) Észlények...


Arra a konkrét tulajdonságra vagyok kíváncsi. Puszta kíváncsiságból.

Nem szentbeszédekre.

2012. dec. 30. 19:33
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Anyám barátja pl.olyan hogy a mekibe, vagy moziba csak úgy mehetünk ha nincsenek sokan, a moziba nem ülnek mellette, vagy mögötte. Mert akkor "mindenki őt nézi"...nagyon idegesítő. Elmegyünk valahova, és az ő vinnyogását kell hallgatni. Akkor a fürdőbe még belehet jutni az egy örökkévalóság. Majd be pisilek, és mivel ő két órát bentvan, nekem az udvarra kell kimennem a hidegbe pisilni, persze mindenki belát az udvarra... -.-"
2012. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Irányító típus vagy mi? Próbálod papuccsá változtatni, de nem hagyja magát, beszoptad nyuszika:) Különben is, örülj, hogy egyáltalán elvett:P
2012. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Na, egyből mondok rólad egy idegesítő tulajdonságot: bunkó vagy.

A kérdésre válaszoltunk, plusz tőlem kaptál tanácsot, hogy mivel kösd le magad, arról nem tehetek, hogy te nem értékeled. További jó unatkozást!

Én se akarnék veled beszélgetni, ha mindig ilyen stílusban társalogsz.

De hogy boldog légy, írok konkrét példát:

Idegesítő tulajdonsága: elkezd mondani valamit, aztán félbehagyja azzal címszóval, hogy ááá, mégse mondom el, hagyjuk. Sose tudom meg, mit akart mondani... Ha valamit elkezd akkor fejezze is be (pedig ez állítólag nem jellemző a férfiakra, hát rá nagyon).

Idegesítő tulajdonságom: bár erről nem tehetek, de mindenkit az őrületbe tudok vele kergetni, hogy nagyon kattognak az ízületeim, éjjel amikor csend van és felébredek arra, hogy ki kell mennem a wc-re, néha felér egy sortűzzel, amit produkálok. A párom persze meg felébred rá... :/ Nem tud tőlem nyugodtan aludni.

2012. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

èrdekessek a vàlaszok.

igen van,nem is kevès:elottem fikàzik,horkol,driver/egy jàtèk a wii-n/,nèha rettentoen gyerekessen viselkedik,rà kell szoljak ugyanugy mint a gyerekekre /8 èves,6 èves/

2012. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom jó értelemben idegesítő... ok, ez így furán hangzik, de... állandóan velem foglalkozik, mindent meg akar venni nekem, mindig rám van tapadva, egy percre nem enged el. Nem rossz dolog ez, csak azért elég zavaró ha valaki minden nap egész nap rád van tapadva.
2012. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

De paprikas hangulatban vagy, attol, hogy felhuzott, meg nem kell lehurrogni a valaszolokat.

Valasz: Az enyemnek pl a dohanyzas. Eddig ugy volt, hogy boltba indulutunk, mi (gyerek meg en-2 eves a gyerek) elkeszulunk, o elmegy wc-re, (sokszor nem csak pisilni) aztan cigit el kell szivni, beulunk a kocsiba, vasarlunk, kijovunk a boltbol, bepakoltunk a kocsiba, ulunk a kocsiba es varjuk, hogy elszivja vegre a cigit...es a cigi mindig ilyen...volt. Most raszokott az elektromosra, szivhatja a szobaban, autoban,...barhol. De megszunt a cigizes bolt elott es utan, meg elektromosat se sziv...legtobbszor kaja utan is elmarad:D 8 evig tartott...na nem szo nelkul turtem:P de valahogy elviseltem, pedig az agyamra ment...

Regebben idegesitett, hogy horkol, neha most is:D Idegesit, hogy dobalja a labat alvas kozben.

Az uj cigivel kapcsolatban az idegesit, ahogy szivja. Szorcsog az elektromos cigi, csak akkor hallom, ha csond van es mellettem van. De a levegovetele es kifujasa is idegesit cigizes kozben...pedig tudtam, hogy dohanyzik, meg az elso randi elott:D Megis ugy voltam vele, hogy egy ilyen aprosagot csaktan el tudok viselni (gyulolom a cigarettat)...de azert, hogy elturom, hogy cigizik, minden mast megkapok: imad, barmit megtesz ertem, elvisel a hulye hisztijeimmel, ha kell, foz mos takarit:P kivalo tars es apa:D

Ahogy valaki irta, errol szol egy parkapcsolat (mi nem vagyunk hazasok)

2012. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!