Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A ti férjeteknek is vannak...

A ti férjeteknek is vannak idegesítő dolgai?

Figyelt kérdés

Az enyémnek például a kocsik.

Van két hobbi autója. Egy régi Mercedes meg egy régi Porsche.

Ha megyünk pl. szülőkhöz vagy hétvégén kirándulni megyünk akkor mindig ezek közül valamelyikkel kell menni. Aztán nem lehet felkapcsolni pl. a rádiót benne! Azt mondja: "szívesebben hallgatom a motor hangját mint valami buz! gyerek vinnyogását a rádióban". Beszélgetni se lehet vele mert ha a kettő közül valamelyik kocsit vezeti akkor ilyen álomvilágban van és elmereng magában. Ilyenkor a beszélgetés abból áll nála, hogy "ja" meg "aha". Úgyhogy nekem borzasztó unalmas sok utazás. Kikészít vele idegileg.


Tudom egy kis apróság, de mégis borzasztó idegesítő.

A Ti férjeteknek van valami hasonló kis apró szokása vagy tulajdonsága ami jelentéktelennek tűnik, de titeket mégis az őrületbe tud kergetni vele?


2012. dec. 30. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Enyémről ne is beszéljünk... Nagyon kis apróság imád meztelenkedni ha itthon van, ezzel így nincs is baj mert engem nem zavar de néha elvárja hogy én is legyek az amikor nincs meleg 20 fok van a lakásban pulcsiban vagyok legtöbbször bent mert spórolunk a fűtéssel és nem értem hogy a férjem ezt hogyan bírja de én már agybajt kapok ettől a szokásától időnként. Legtöbbször ha csakúgy átjön valaki mert van ilyen akkor is úgy kell kiabálni hogy vendég érkezett és legtöbbször is csak gyorsan magára húzza a boxerját meg egy pólót és úgy jön ki. Elég idegesítő ez.

meg persze az xbox azzal az őrületbe kerget vele, imád játszani rajta játékokból is már szép számmal vannak neki gyűjteményei külön polcot csinált hozzá amikor nagybevásárolni megyünk akkor is félóráig azokat nézi igaz ez nem baj mert addig én is elvagyok máshol, de amikor sietni kell akkor igaz nem nézelődik szét, de van hogy mégis odaszalad és megveszi azt amit már akart elég régóta, nem a pénzről van itt szó, mert ő pénze ő dolgozik meg érte, és nem zavar mire költ, csak ne dugja az orrom alá hogy ez ilyen játék ez van benne meg az van benne, legtöbbször mint egy rossz gyerek esküszöm olyan.

Most is karácsonykor 26-án itthon voltunk hogy kicsit pihenjünk én aludtam de ő már hajnali 5 kor felkelt megszokásból és azzal játszott hajnali fél 6 kor arra keltem hogy lövöldöznek a nappaliba persze a TV bömbölt, csoda hogy nem verte fel a szomszédokat. Mint egy rossz kamasz gyerek mondja hogy ezt még kinyírom, ha meg elmennénk valahová ahelyett hogy készülődne azzal játszik és az utolsó 10 percben befújja magát magára kap valamit és mehetünk is. Néha az agyamra megy ugyan, eddig elviselhető volt amikor összeköltöztünk még jó volt minden, de már egyre többet csinálja. Mentsége az hogy velem is törődik ez az amit nem felejtek el és figyelembe veszem.

2012. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Kezd nagyothallani, magyarul süketedni. Már harmadjára mondok valamit, még mindig értetlenül néz rám. Mondtam, menjünk el a fülészetre, de nincs az ő hallásával semmi baj..És: azért nem hallja, mert ÉN(!) hadarok.

Csengőt, telefont se hallja meg.

Ez nagyon idegesítő..van még egy-sok dolog, de ez a csúcs.

2012. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Elnézést a bunkó válaszért, de már kezdődött a hülyeség pl. "Erről szól a házasság."

Ismerem már annyira az oldalt, hogy aztán jöttek volna már a hasonló válaszok, mint hogy "nem is szereted a férjed", aztán meg odáig jutott volna a történet, hogy "minek is házasodtatok össze".

Ez ilyen ostoba elméletekre meg nagyon nem vagyok kíváncsi. Aztán jobb csirájában elfojtani.

Arról meg nem tehetek, hogy egyesek annyira nem tudnak szöveget értelmezni, hogy nem tudnak különbséget tenni egy valóban eldöntendő kérdés és egy olyan kérdés között amire konkrét választ vár az ember.


Azért hál Istennek a többség érti a dolgot és normális válaszokat ad. Nekik köszi:)

2012. dec. 30. 20:00
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Számítógépes játékok, sok netezés. De nem idegesítenek annyira, addig én sorozatozok. A legjobban inkább az idegesít, mikor egy csomó kaját töm egyszerre a szájába.

AMúgy nem értem a bunkó válaszokat, szerintem nincs egy házasság se, ahol semmi nem idegesít a másikban. A miénk pl totál mintaházasság, sosem veszekszünk, imádjuk egymást, mégis van 1-2 dolog.

Gondolom az itt fröcsögők többségének még párkapcsolata se volt, nem hogy házassáhga:)

2012. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Éjszaka a sötétben való ijesztgetés...Nem is értem ezen mit lehet élvezni.
2012. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16.: Nagyon nagy forma lehet a tag...:D (bocsi az offért de eléggé vicces....XD)
2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na hát mondok én is dolgokat:

Nagyon okos nő volt és az éles nyelve, ugye, ami rendkívül fáj, főleg ha magam is tudom, hogy hibáztam, fene sem kiváncsi rá, hogy az orrom alá dörgölje...

Aztán az örökös kéretlen tanácsadás, mintha én nem tudnék a problémákkal megbírkózni.

Egyszerűen nem volt humorérzéke.

A gyönyörű barna haját sárgára, vörösre festette, néha azt gondoltam, olyan, mint egy prosti, bár volt ízlése, neki is, meg a fodrásznak is, meg a kozmetikus is profi volt.

Még otthon is ruhakölteményekben parádézott, nem értette, hogy én szeretem az ócska 20 éves farmerom, meg a kinyúlt pulóverem és a nyakkendő feszélyez, ha lehet, nem hordom.

Nekem is a kedvencem a komputer, játszok is rajta és a legjobb játék a programozás. Gyakran piszkált, amikor bele voltam merülve egy probléma megoldásába.

Az is sokszor ütközött, hogy ugye én szinte sosem voltam otthon, ezért hétvégén szerettem volna kicsit lazítani, lustálkodni, a gyerekekkel hancúrozni, Ő meg mindig menni akart valahová, mert neki meg az otthonlét volt unalmas.

Aztán ugye a tunya életmód kezdett meglátszani rajtam, évekig kajabált, de nem volt rá időm, energiám, amíg elő nem léptettek és nem kellett 10-12 órát dolgoznom, meg munkát hazavinnem. Akkor aztán megszerveztem, napi 1 óra sport, amiből ugye 3 lesz, mert oda is kell jutni, meg hazamenni, lemosni az izzadtságot, átöltözni, stb... Hetente 2* konditerem, 2* futás a Margitszigeten, 1* uszoda. Egy hónap múlva nem tetszett neki, aztán 3 hónapra meg már látszott is valami, kiegyenesedtem, a mellem megdagadt, energikusabb lettem és a csajok figyelni kezdtek rám, amit kimondottan utált. Fél év múlva az agyára mentem a sporttal, amit régen is sokat űztem és én pontosan tudtam, mivel jár.

Valamiért a fejébe vette, hogy bizonyos munkák a férfiak kompetenciájába tartoznak és 12 óra meló után elvárta, hogy én vigyem ki a szemetet és hasonlók. (volt 14-15 órás napom is)

Bár műszaki ember vagyok és könnyedén meg tudtam volna csinálni a csöpögő csapot, meg egyéb apróságokat, de nem értette, miért húzom halasztom, vagy tanácsolom, hívjon szerelőt, mert nincs kedvem vele bajlódni. Az egyszerű segédanyagok beszerzése is utánajárással jár, a szerszámos ládámban kevés anyag van, ami a szakembernek természetesen a zsebében megtalálható.

Sorolhatnám még, de általában jól kijöttünk, mert nyugis pacák vagyok, meg Ő sem volt azért hisztérika és szerettük is egymást.

A végére már főzni is tudott, bár sok szörnyű dolgot kellett legyűrnöm és megdicsérnem, amíg odáig jutott vele...

2012. dec. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jo volt olvasni egy ferfi valaszat...sok dologban magukra ismerhetnek benne az asszonyok. Nalunk is hasonlo a helyzet, belatom, sok mindenben magamra ismertem irasodban. Neha teszunk olyan dolgokat, amiket tudunk, hogy nem kene, megis megtesszuk, megmagyarazni pedig nem igazan tudjuk, mert tettuk. Megtettuk, mert hagytuk, hogy megtortenjen. Miert nyafogunk mi annyit nok, es miert nem csinaljak a ferfiak azt, amire kerjuk oket, a fene se tudja...ilyenek vagyunk. De ez adja meg a kapcsolat savat, borsat.:D
2012. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!