Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna a helyemben?

Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Elmentem a barátnőmmel egy koncertre, akinek jött egy barátnője, akit én ismerek, de nem vagyok vele olyan jóba mint ő. Koncert előtt még volt kis időnk, szóval sétálgattunk a városban. Már ekkor le voltam sz.va. Ráadásul még nagyon szégyelltem is magam, mert minden járókelőnek beszólogattak, anyáztak, aztán röhögtek rajta. Majdnem elsüllyedtem. Természetesen már az egésztől elment a kedvem, de hát mégis csak fizettem a jegyért... A koncerten szintén zavaró 3.nak éreztem magam, egy szót se szólt hozzám egyik sem. Aztán közöltem, hogy betelt a pohár, hazamegyek. Kaptam a "Jaaaj ne menj már, olyan jó lesz". Végülis a következő két banda nem volt rossz. De ettől még előtte nagyon rosszul, fölöslegesnek éreztem magam. Így összesítve inkább maradtam volna otthon. (azért nem mentem haza, mert a barátnőmnél hagytam a cuccom, úgy volt, hogy ottalszok)

Megfogadtam, hogy soha többet nem megyek velük sehova, de nagyon bánt, hogy semmi bocsánat, semmi együttérzést nem kaptam. Mit csináljak, hogy elfelejtsem ezt?



2012. dec. 30. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány
2013. jan. 1. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb te is megpróbálhatsz bekapcsolódni a beszélgetésbe.Társaságban ha valaki nem szólal meg(én is tapasztaltam már ilyesmit mint te)ahhoz nem nagyon szólnak.Én ezt tettem volna.De ezzel a helyzettel kapcsolatban ha a lány(akinél aludtál)igazi barátod(ha nem,akkor meg újat kell keresni)akkor elmondhatod neki hogy a tegnapi viselkedésük mikor beszólogattak a járókelőknek neked nem volt szimpatikus és nem ilyennek ismered őt.(ha tényleg nem ilyennek ismered).Ezen lehet megsértődik de akkor nem igaz barát.Elmondhatod hogy tudod hogy kedveli azt a másik lányt is,de rosszul esett neked hogy egész végig nem szólt hozzád egy szót sem,fölöslegesnek érezted magad mellettük stb...
2013. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam velük beszélgetni, de egyszerűen nem lehet. nekik csak a mónika show volt a nagy téma, hogy abból híres szólásokat (pl: miazhogykettő, meg hogy p.mat kinyaltad az jó volt)mondogassanak egymásnak, esetleg ismeretleneknek. Nagyon égett a fejem miattuk, ezért nem is szóltam hozzájuk
2013. jan. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!