Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy "nevelőapám"...

Mit tegyek hogy "nevelőapám" elköltözzön a háztól? Illetve ha megütne kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
"Nevelőapám" egyszerűen kikészít engem idegileg.. 5-6 éve van együtt sajnos anyámmal,viszont én rettentően gyűlölöm. Egy idegbeteg.. Nem tetszik neki a viselkedésem ahogy anyámmal és vele beszélek.. Amit megérdemelnek.. Nem tetszik neki hogy otthon vagyok vagy páromnál mert suliba már nem járok de munkám sincs. Állandóan a veszekedés megy,üvölt velem,kész idegbeteg.. Volt már rá példa hogy megakart ütni.. Azt akarja hogy én csomagoljak.. Van 3 fia,nem él egyiksem vele,illetve nem is látogatják őt,sem hívják fel.. Én ezen nem csodálkozom.. Az egyik fiáról tudom hogy ki nem állhatja őt,azt nem tudom hogy miért de a fiával néha szoktam beszélgetni és említésre méltatta többször is. Továbbá nővérem is anyámék miatt költözött el.. Bátyámmal nem tárgyalok,bár ő velünk él,meg dolgozik,de ha itthon is van ki sem jön a szobájából csak ha enni megy le az emeletről.. Mert 2 szintes családi házban élünk.. 20/N
2013. jan. 2. 10:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van egy 5 éves fiam. Ha ne adj isten b.uzi lesz, vagy embert öl, akkor is kiállok mellette, mert a FIAM.
2013. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez az előző válasz :D


"Ha ne adj isten b.uzi lesz" :DDDDDDD

2013. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

A kérdezönek kellene sürgösen elköltöznie, mert már a kerdéséböl is kiderül, hogy összeférhetetlen ember- A növérével nem áll szóba, a bátyával nem beszél, a nevelöapja eltartja, cserébe szemtelen vele meg az anyjával is - szóval magyarul MINDENKIVEL baja van.


Itt NEM a nevelapa az idegbeteg, hanem a kérdezö, vagy ami még rosszabb, kimondottan élösködö embert.


Ha jól értelmezem, már két éve nem dolgozik, nem tanul, hanem eltarttatja magát és közben még neki áll feljebb.

2013. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%
Hát de most komolyan :D Ha b.uzi is lesz , attól az még az én gyerekem, naná, hogy foggal-körömmel érte vagyok.
2013. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

En biztos, hogy elmennék bármit dolgozni, csak ne legyek ennyire kiszolgáltatva senkinek, vagy tanulnék valamit.

Az egyik hozzászólóval én is egyet értek, hogy az ember a gyerekérõl mindig gondoskodik, bármilyen idõs és mégcsak megsem éreztetném vele.

2013. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Tudom, de akkor is rohadtul tetszett a válaszod :DDDD



Nem hinném, hogy összeférhetetlen, hiszen a nevelőapa az, akit a saját gyerekei sem érdeklik.

2013. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Ez a: megütne, kihez fordulhatnék? kérdés mögött nem az van, hogy te akarod kiprovokálni azt a pofont, hogy azzal szaladj fühöz-fához? Miért nem állsz a saját lábadra 20 évesen? Akkor is ha nehéz!!!!
2013. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nehéz, nehéz, könyörgöm, hogy a francba költözzön el, ha nem kap munkát?

Miből?


Ha van használható ötletetek miért nem azt mondjátok? Ez, hogy nehéz, meg hogy menjen oké, de ez pénz nélkül lehetetlen.

2013. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Először is munkát kell keresned,aztán olyan albit ahol lakótársaid lennének.Így a rezsi költség is megoszlana.
2013. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%

Hallod kiscsaj!

Nem jársz suliba, nem dolgozol; sz*rt se csinálsz csak a kanodhoz jársz át, tiszteletlenül beszélsz az anyukáddal és a párjával és még Te tennél ki akárkit is az otthonából??

A nővéred az anyukádék miatt költözött el? Miért, magától az életben nem ment volna?? Szerinted az a normális, ha valaki 30 éves koráig az anyja nyakán él és módszeresen b*ssza tönkre a kapcsolatát??

Ui: Ne nevezd magad nőnek, mert még közel sem vagy az.

20L

2013. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!