Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy "nevelőapám"...

Mit tegyek hogy "nevelőapám" elköltözzön a háztól? Illetve ha megütne kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
"Nevelőapám" egyszerűen kikészít engem idegileg.. 5-6 éve van együtt sajnos anyámmal,viszont én rettentően gyűlölöm. Egy idegbeteg.. Nem tetszik neki a viselkedésem ahogy anyámmal és vele beszélek.. Amit megérdemelnek.. Nem tetszik neki hogy otthon vagyok vagy páromnál mert suliba már nem járok de munkám sincs. Állandóan a veszekedés megy,üvölt velem,kész idegbeteg.. Volt már rá példa hogy megakart ütni.. Azt akarja hogy én csomagoljak.. Van 3 fia,nem él egyiksem vele,illetve nem is látogatják őt,sem hívják fel.. Én ezen nem csodálkozom.. Az egyik fiáról tudom hogy ki nem állhatja őt,azt nem tudom hogy miért de a fiával néha szoktam beszélgetni és említésre méltatta többször is. Továbbá nővérem is anyámék miatt költözött el.. Bátyámmal nem tárgyalok,bár ő velünk él,meg dolgozik,de ha itthon is van ki sem jön a szobájából csak ha enni megy le az emeletről.. Mert 2 szintes családi házban élünk.. 20/N
2013. jan. 2. 10:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg is hogyan koltozhetnek el itthonrol ha nincs munkam. A mai vilagban nem konnyu talalni munkat. Hidjetek el nem telik el ugy egy nap hogy ne keresnek munkat. Neha akad egy-egy apro munka mint pl szorolapozas vagy hostesskedes de ez sincs mindig sajnos. Noverem (fel tesom) csak egy utcaval lakik lejjebb,mamajanal. O anyam miatt koltozott el mert akkoriban mindig ot csesztette. Miota nincs itt azota engem. Noveremmel jol kijovok. Batyam igaz hogy dolgozik,de nem ad haza penzt,anyamek megsem csesztetik. Egy kis faluban lakunk 4 eve,elotte Mohacson laktunk. Az hogy batyamnak munkaja lett az csak a nagy ismeretsegi korenek koszonheto. Erre aligha akad felvetel munkahelyekre. En nem Budapestten lakom ahol jobb vmivel a megelhetes es tobb olyan munkahely ahova az embereket felveszik. Tovabba en nem vagyok senkivel osszeferhetetlen. Az pedig hogy a paromnal vagyok mindig annak ket oka van. Az egyik oka az hogy ez termeszetes dolog. Masik oka: o megerti min megyek itthon keresztul. Nem szol bele ebbe a csaladi vitaba,nem velemenyez mert nem szeretne belekeveredni ami sztem okos dontes. De mikor szuksegem mindig mellettem van. A vita itthon minden napos,de ha itt van parom mikor epp nem dolgozik es kitud jonni akkor erdekes mindenki itthon jopofizik.. en nem keresem a bajt,barmennyire is hihetetlen. Aki pedig alberletbe van annak nem lehet vmi kellemes mert onnan kijutni es talpra allni nem konnyu. Aki alberletbe annak eleg nehez felre raknija. Elmehetnek en baratokkal alberletbe vagy barkivel csak azt ugye fizetni is kene.. A regi lakasunk meg megvan nem adtuk el,alberletbe adtuk ki mindig,de mivel mindig rosszul jartunk ezzel mar nem adjuk ki. En szivesen mennek oda,de ahhoz is ugye penz kell,a szamlakra etelre. Tovabba ha ti elnetek at ezt a minden napi cirkuszt itthon lehet nem velekednetek rolam ilyen csunyan mint amit itt nehanyan irtak.
2013. jan. 2. 14:41
 22/23 anonim válasza:
Velem is pont ugyan ez van csak engem meg is vert
2013. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nálad is ez a helyzet. Engem szerintem csak fenyeget hogy megfog ütni,csak nem fog,elvégre ez miatt el is veszíthetné anyámat. Gondolom.. De egy nem normális alak az biztos.. Mikor kifordul önmagából volt rá példa hogy azt mondta hogy "fogd be a szád mert menten megyek a garázsba,hozom a baltát és szétverek itt mindent"..
2013. jan. 5. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!