Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Állandóan engem majmol a kolleganőm. Nem érzi, hogy ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Ha csíkos ing van rajtam, akkor másnap ő is csíkos ingben jön. Ha rakott szoknyát veszek fel, ő is azt vesz fel. Karácsony előtt azt mondogatta fennhangon, hogy majd barna bőrcsizmát meg bőrtáskát fog rendelni, de biztos azért, mert nekem is ilyen van, kb. 4 éve. Nem érzi, mennyire ciki, hogy nincs saját stílusa?

2013. jan. 2. 23:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8-as: Nem, mert látszik a különbség, és itt messze nem százezrekről van szó. De a jó cuccaim már évek óta megvannak, mert egyszerűen nem mennek tönkre. És igen, olyan is van közte, amit a szomszéd nénitől kaptam. Képzeld, volt olyan időszakom, amikor nekem is csak arra futotta, hogy turiból öltözködjek, mégsem szorultam arra rá, hogy mást utánozzak, mint egy hülyegyerek, nekem már akkor is megvolt a saját stílusom.
2013. jan. 3. 16:10
 12/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az utolsónak igaza van, majd meghal az irigységtől a leányzó. Nekem is van olyan, mikor kéne valami, de nincs rá pénzem, mégsem vagyok irígy arra, aki megveheti. Miért is lennék az?
2013. jan. 3. 16:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Néha én is csinálom ezt, mert eszembejuttatja valaki, hogy hoppá nekem is van otthon rakott szoknyám. De kajával is ugyanez van, ha meglátok valakinél valamit, akkor eszembe jut, hogy én is főzhetnék azt. Egyszer egy kolléganőm stílusa nagyon megtetszett, de nem mertem leutánozni, mert pont féltem, hogy úgy megsértődik, mint te, de az új munkahelyemen 1,5 évig olyan volta stílusom. Aztán meguntam, és most épp a saját stílusomban öltözködök :)

Szerintem annyira ne vedd fel, esetleg szólj neki, kedvesen próbáld elmagyarázni, hogy ez zavar, bár félő, hogy őrültnek fog nézni, úgyhogy xard le inkább :)

2013. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!