Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap egy kb.12-14 kilós...

Tegnap egy kb.12-14 kilós csomaggal kavartam a megfelelő villamos megállót keresve. Egy postás igazított útba. Mellette loholtam, meg is kellett állnom többször, de azt nem mondta volna, hogy segít. Hogyan értékelhető ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Nála egy kb. 3-4 kilós leveles csomag volt a hátán, én pedig majdnem megszakadtam. Többször meg kellett állnom, áttenni a táskát a másik kezembe. Így gyalogoltam kb. másfél, két kilométert. Meg kell jegyeznem, hogy ő kb. 30-32 éves lehetett, én 68. Megfelelően nézek ki, sőt: állítólag a koromnál jobban is, tehát nem vagyok egy lepukkadt öregasszony.
2009. aug. 26. 17:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez a ha nem lett volna /ott a postás/ szöveg meg ilyen: ha az öcsémnek fütyije lett volna, akkor ő lett volna a húgom... De ott volt és eszébe sem jutott segíteni. Hát ez a bunkóság!
2009. aug. 26. 21:19
 12/17 anonim ***** válasza:

Amúgy a normálisabbja segített volna legalább egy csomaggal.

Az én értékrendszerem szerint igenis illendő. Még a fiúmat is lecseszem, hogy nehogy már anyám cipelje az akármit, mikor itt egy "gyúró" fiatalember. Ő sem látja meg, ha nem szólnak rá. A mostani férfiak többségéből határozottan kiveszett a lovagiasság. Ennél már csak az a jobb, mikor felszáll egy néni a villamosra, a fiatal srác meggyorsítja lépteit, hogy elkapja a néni elől az egyetlen ülőhelyet. Bunkóság a köbön.


27/L

2009. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 21:17


én is szeretlek, te kis kamus :D

2009. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
egyenjogúság van, de azért mindent elvártok
2009. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, ez nem egyenjogúság kérdése, hanem tisztesség és illem. Minden időben érvényes etikai szabály.
2009. aug. 26. 23:22
 16/17 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy "minden időben etikai szabály".


pl. régen a gyerekek magázták a szüleiket. mert akkor az volt az etikai szabály. még volt olyan is, hogy a nőknek kuss volt a férjük engedélye nélkül. és nőknek nem volt választási joguk. ezt szeretnéd???

2009. aug. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
De ez most hülyeség. Halál komolyan azon vitatkoztok, hogy miért nem segített cipelni neked valaki a szatyrot, aki éppen a munkáját végezte, plusz még útba is igazított téged, ergó nem bunkó????????????????????
2009. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!