Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz időre kapcsolatápolási...

Rossz időre kapcsolatápolási programok?

Figyelt kérdés
Igazából nem jó a kategória, bocsánat, de nem tudtam hova kellene tennem, nem találtam olyat, hogy barátság. Pedig arról van szó, hogy félek hogy elveszítem a barátaimat, ha nem találkozom velük eleget, már mindenki állandóan csak a facebookon van kapcsolatban egymással, és én ezt nem akarom, ki akarom hozni a kapcsolataimat a facebookról főleg azokkal az emberekkel, akik tényleg fontosak nekem. De ilyen időben (külföldön élek, de most esik egész nap) milyen programokat lehetne szervezni, amire nem kifogás, hogy hideg van? Olyasmit ami tényleg közelebb hozza egymáshoz az embereket... Köszönöm!
2013. jan. 16. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtöknél összegyűlni,társasozni,kártyázni.

Kávézóba csak beszélgetni.

Fedett koripálya.

Eláll akkor szánkózni(igen,20felett is lehet)

2013. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetnétek biliárdozni vagy bowlingozni is. Vagy csak beültök egy kávézóba, cukrászdába egy baráti beszélgetésre. Áthívhatod őket magadhoz is, főzöl valamit, vagy rendeltek egy pizzát, közben is tudtok beszélgetni, kártyázni, társasjátékozni, filmet nézni.
2013. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Áthívod őket, és készítetek közösen valami finom ételt.

társasjáték, sakk, fedett koripálya, röplabda

Menjetek át egymáshoz segíteni valamiben. Könyvek átválogatása és a nem kellők kiszanálása, rendrakás a szekrényben, nagytakarítás, garázs kitakarítása, lomtalanítás, kutyafürdetés, ezek is jó közös benti programok, és ráadásul ingyenesek vagy nagyon olcsók.

2013. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!