Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha bizonyos...

Mit tennél, ha bizonyos emberek elkezdenének fogdosni az utcán?

Figyelt kérdés
Gyerekekről van egyébként szó, ugyanis velem már többször is előfordult, hogy mentem az utcán és elkezdték tapizni a hátsómat, rácsaptak, ráadásul még jöttek is utánam. Hagy ne mondjam, hogy milyen gyerekek, nyilván mindenki tudja... De eléggé felháborít, ugyanis én már nem vagyok gyerek, és nem tudom elképzelni, hogy hogy van pofájuk ilyesmihez. Mégis mit csináljak ilyenkor, keverjek le nekik egyet, vagy mi? Azt meg mégsem tehetem meg. Persze nem miattuk, hanem magam miatt, a következmények miatt.
2009. aug. 29. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem már előfordult ilyen (16 éves vagyok). Azt kiabáltam, hogy perverz, és pofon vágtam. Az emberek szánakozva figyelték a gyereket, tőlem meg kérdezték, hogy jól vagyok-e:D Nehogymár szexuálisan zaklassanak a kis taknyosok, aztán még én szégyelljem magam:S
2009. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora rasszista vagy! fúj,ráadásul kis gyerekcsínyek miatt!Fogad már el a kultúrájukat!
2009. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te ezt kultúrának nevezed? Gratulálok...
2009. aug. 29. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A 22:25-ös nyilván ironikus volt... Ő sem gondolhatta komolyan... Meg szerintem azt sem gondolta komolyan, hogy a hozzászólását valaki komolyan fogja gondolni.:)
2009. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kitudja :D én ismerek olyat, aki így védi őket.. szóval nem lepődnék meg :D
2009. aug. 29. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szép lepontozni tudtok,de elfogadni a másikat?!



Tényleg irónia,azt hittem vágod,mindegy adj neki olyan pofont,hogy szakadjon le a feje!mocsadék kis sz@rháziak!

2009. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!