Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni, különc,...

Hol tudnék ismerkedni, különc, elvont gondolkodású, kissé antiszociális emberkékkel?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk itt GY.I.K.-on, meg bárhol az (város) utcá(i)n :D
2013. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 homo ludensz ***** válasza:
amennyiben neked elég a virtuális kapcsolat ismeretség gyanánt akkor talán én is megfelelek a te kifinomult ízlésednek.
2013. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Város utcáin? Hát,nem állt szándékomban idegeneket leszólítgatni.Hogy bocsi,figyu nem barátkoznál velem?! Ez elég gáz lenne.Meg az,hogy valaki elvont,meg különc nem feltétlenül látszik meg a külsején.
2013. jan. 18. 19:17
 4/12 anonim válasza:
szerintem figyelgesd a gyakorikerdesk.hu-t :p
2013. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Írj nekem, és tádám, itt a megoldás.

Ámbár nem vagyok különc, nem elvont a gondolkodásom és nem vagyok antiszociális, csupán nem követem a divatot, szoktam gondolkodni (úgy egyáltalán, mert aki nem, arra is rámondják, hogy elvont...), és nem bírok minden embert /nagyok az elvárásaim... de nem lehetetlenek/.

2013. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz ezek alatt a jelzők alatt?
2013. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem is eléggé különcnek tartanak.Gyűlölöm a divatot és követőit.Nem élek társasági életet.Barátaim nincsenek (voltak,de...ezt inkább hagyjuk).Nem vagyok bulizós,de nem vetem meg az alkoholt.Persze nem hulla részegre iszom magam.Nem tudok senkihez és semmihez alkalmazkodni.Nem tűröm ha valakin látom,h beleakar "mászni" az életembe.Mindig is kilógtam minden sorból,ezért nincs kedvem egybe sem beállni.Röviden ennyi rólam.
2013. jan. 22. 09:50
 8/12 anonim válasza:
Hány éves vagy amúgy, Te különc, és milyen nemű? :D
2013. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini:D És nőnemű vagyok.
2013. jan. 22. 10:34
 10/12 anonim válasza:

Ha már valaki nagyítóval kell keresse az antiszociális, különc, furcsa népeket, akkor ő maga valszeg nem az a kategória, különben azonnal bevonzaná őket.

Ha meg nem olyan, mint ők, úgysem érezné jól magát köztük.

2013. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!