Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti, akik nem kedvelitek a...

Ti, akik nem kedvelitek a romákat, volt már velük negatív tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindet, mert szerintem első ránézésre is ki lehet szűrni a nagyon gáz féléket. Ismerek olyat aki nagyon rendes!

De sajnos nekem már sok rossz személyes tapasztalatom volt velük... :(Félek tőlük...


Na meg most olvastam ezt, ami nálam kiverte a biztosítékot:

[link]


Ezt Orbán oldalára irogálta állítólag.



2013. jan. 19. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rossz példa. A darazsak a te simogatásodat támadásnak veszik, és védekeznek.
2013. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már most mit kell védeni őket? Nem mi tehetünk róla, hogy milyenek! Az általánosítás a legegyszerűbb életösztön! A kutya sem csinál rosszat harmadjára ha kétszer rászólnak, a gyerek sem nyúl a tűzhelyhez hatodjára ha ötször már megégette magát. Más embercsoportokkal azért nem vagyunk így, mert nincs másik embercsoport amelyikkel ilyan komoly problémák lennének, legalábbis ebben az országban. Ennyi erőval a kínaiak is rossz példa, mert 1, a kínaiak nem bántanak téged, nem félemlítenek meg. 2, senki sem kényszerít rá, hogy megvedd a portékájukat, azt viszont nem tudod megakadályozni hogy néha összefuss romákkal.
2013. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Volt velük egy két jó tapasztalatom is,de azokon kívül többnyire rossz élmények értek miattuk.Ez van.
2013. jan. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12-esnek igaza van szerintem...!
2013. jan. 20. 13:27
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
A fajtavédőket (szerencsére egyre kevesebben vannak) be kellene költöztetni az Avas II. ütemre...
2013. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyszer beszóltak nekem, szóval szerencsés vagyok, de félek én is.

Mikor megyek villamossal délután, szinte mindig felszáll egy csorda, nyomják a zenét, a cigit, kötözködnek, üvöltöznek, csapkodnak...

2013. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mi sajnos olyan helyen lakunk ahova betelepítették őket. Nagyon gáz most már az egész várost az ő kultúrájuk meg szokásaik megőrzésére akarják szentelni . Nekem nincsenek velük különösebben jó tapasztalataim ( legalábbis akik itt élnek azokkal ) próbáltak már kirabolni is na meg minden tiszta köpés , szemét miattuk amelyikük dolgozhat közmunkásként az pl. egész nyáron a fa alatt ül és cseveg na meg amit kedves Kérdező ki is rakott , segély nélkül nem is tudom mi lenne velük ( ami meg már annyi mint egy tanár havi fizetése , csak mondjuk a tanár kiköpi a belét annyit dolgozik ). Csak annyit értenének meg hogy mi még szerintem szeretni is tudnánk őket ha normálisan viselkednének , de a többségben egy csepp jóindulat sincs . Na meg ugye jövök haza jönnek csapatostól a "keményfiúk" mert ők a nagymenők mindent megtehetnek , addig büszkék is kilétükre , de ha már azt mondják rájuk hogy cigányok az már nem jó !!! Ismerősünket (egy idős nénit ) leütöttek és elvitték a cuccát . Így merjen bárki is nyugodtan sétálni. Ezek után mire fel szeressem őket ? Jó persze vannak kivételek ... (kb. 100/1 ) Na de én legalább nemsoká el tudok menni innen !
2013. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!