Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdem elvesziteni...

Mit tegyek? Kezdem elvesziteni a barátaimat.

Figyelt kérdés
Most lettem gimis , nemrég szakitottunk a pasimmal akivel 2 évig jártam..a barátaim eddig mindent elmondtak nekem. Most majdnem minden barátnőmnek van pasija és sokszor megfeledkeznek rólam, én ezt sosem tettem mikor én jártam így mert fontosak voltak nekem. próbáltam továbblépni buliban is próbálkoztak velem, de nem megy . A barátnőm a pasijánál alszik 14 évesen . A régi legjobb barátnőmet nem is érdeklem mióta van neki barátja. Giminem jóban vagyok pár csajjal de ők még azt sem tudják mi az az alső csók:$ Hogyan szerezhetném vissza a barátnőimet???
2013. jan. 19. 22:22
 1/6 Ant39 ***** válasza:
51%
Inkább a tanulással foglalkozz. Elég szomorú,hogy cikinek tartod ha egy 14 éves nem tudja mi az az első csók .
2013. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Eunomia válasza:

Próbáld meg elmondani nekik, hogy rosszul esik, beszéljétek meg. Ha továbbra is így viselkednek, akkor nem igazi barátnők!!

És nem attól jóbarátnő valaki, hogy tudja mi az az első csók, szerintem ennek nem kellene befolyásolnia a kapcsolatotokat!

2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj új emberekkel ismerkedni.
2013. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megpróbálok beszélni velük, köszi a gyors válaszokat,igazatok van
2013. jan. 19. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A szex mindenre megoldás.
2013. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az egy örök igazság, hogy, akinek hiányzol egy idő után úgyis keresni fog...
2013. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!