Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolcon mennyire súlyos a...

Miskolcon mennyire súlyos a cigány probléma?

Figyelt kérdés

Oda fogok menni egyetemre,ezért kérdem

Nem hallottam túl sok biztató dolgot efelől,tényleg nagy a baj?

Olyanok véleménye érdekelne akik ott élnek



2013. jan. 22. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Mivel unokatesóm ott lakik nagyon sok időt töltök Miskolcon. /tehát kb. a fél nyarat + februárba kocsonya feszt./ válaszolok. Annyira nem vészes a cigány probléma igaz mindig hallani dolgokat, vannak olyan területek ahol sok a cigány de pl:. ott se történt velem még semmi.
2013. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Van haverom aki odajárt egyetemre, ő fizikailag egyáltalán nem gyenge, de azt mondta,h ha este(felé) pl boltba kellett menni, akkor min 3-an indultak el, mert a sötétség beálltával a sötétek is előkerülnek...
2013. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem túl biztató:/
2013. jan. 22. 23:08
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Annyira nem vészes...még. ugyanis drága szíptezsvíreinket most fogják betelepíteni Kanadából. Kb. 5000-ret


Tök jó lesz.

2013. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2SkLr..

Ez van Miskolcon most!

A cigánykérdés egész Magyarországon létezik, csak BAZ megyében az átlagosnál jobban. Miskolcot meg jelenleg túl lehet élni, szerencsére ritkán találkozok garázdálkodó cigányokat, pedig a Búza térre járok minden nap.

2013. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Megszavazták Világsátor elnevezéssel a Roma Kulturális Központot az EGYETEM területén a város vezetői.

Ez botrány! Így is elég gáz a környék, mert ott van mellette az Avas, de így mi lesz?!


Én miskolci vagyok, naponta találkozok olyan emberekkel, a munkámból kifolyólag, akik az illegális ingatlanfoglalók kilakoltatásával foglalkoznak. Nagyon nehéz a dolguk, mert a törvény nem az ő oldalukon áll. Sokszor 2-3 hónap is eltelik, mire sikerül kilakoltatni a "polgárokat", és az anyagi kár, amit maguk után hagynak, gyakran nagyobb, mint az ingatlan értéke (főleg víkendházak esetén).

Az Avason nem egy bérházi lakás van, ami lakhatatlanná vált, pont amiatt, amiket az előző lakók maguk után hagytak.

2013. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ezt nem mondod komolyan hogy az egyetemvárosba lesz-.-

eddig is hallottam már erről a cigány központról,de hogy az egyetemvárosba??!!!

2013. jan. 23. 20:47
 8/21 A kérdező kommentje:
amelyik képviselő igennel szavazott a projektre az a város ellensége
2013. jan. 23. 20:58
 9/21 anonim ***** válasza:

Komolyan oda szavazták meg!


Nekem nem azzal van a bajom, hogy felállítják ezt, hanem azzal, hogy ez magával fogja vonzani azt, hogy még jobban leromlik a közbiztonság a környékén.

2013. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Így is tele van az egész város cigányokkal,mért kell még ezt a kócerájt is odatenni??!

Pedig Miskolc olyan szép város lenne..

2013. jan. 23. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!