Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolcon mennyire súlyos a...

Miskolcon mennyire súlyos a cigány probléma?

Figyelt kérdés

Oda fogok menni egyetemre,ezért kérdem

Nem hallottam túl sok biztató dolgot efelől,tényleg nagy a baj?

Olyanok véleménye érdekelne akik ott élnek



2013. jan. 22. 19:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
tök jó feltettem ezzel kapcsolatban egy kérdést,drága modik már ki is törölték,ezt a szólásszabadságnak..
2013. jan. 24. 14:43
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell félned. Én születésem óta itt lakok. 35 éve az Avason. Fiam most végez az egyetemen. Az ottani szórakozóhelyeket látogatják. Sokszor este 10h után jön haza, van amikor gyalog. Nincs egy teremtett lélek sem az utcán. A cigánykérdést felfújja a média. A központ nem biztos, hogy megépül.
2013. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani:D

Ha a fészek megépülne télleg tönkre tenné az egész helyet??

Mit tudsz róla??

2013. jan. 27. 15:49
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
Vágjunk lee egy atomot és késsz :D megoldotott :D
2013. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
68%
miskolci vagyok és szerintem nem fújja fel a média a cigánykérdést. igenis van cigánybűnözés! Iskolázatlan,bunkó nép! Utálják a parasztokat(magyarokat) nagyon szeretnek magyarokba belekötni, köpködnek,szemetelnek,ordibálnak az úton. Állatkínzók,szívtelenek! Nagyon csúnyán beszélnek,nincs jövőképük! Nagyon közeli ismerősöm az egyik művházba dolgozik,és oda járnak nap mint nap be hogy töltsék már ki nekik a segélykérő papírt mert nem tudnak írni sem olvasni. Hihetetlen egy nép! Buták mint a tök,igaz hogy van köztük értelmesebb is de mivel annyira leszarnak mindent így azokból sem lesz sajnos semmi. Én a cigányokban azt utálom a legjobban hogy hihetetlenül utálják a magyarokat és szemétkednek mindig a magyarokkal! És még mi nézzük le őket.. A mi adónkból élnek! Kamrába az összessel!
2013. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Utolsó,nem kell őket bemutatni,sajnos ismerem a fajtájukat

Ezért tettem fel a kérdést,hogy tényleg ennyire durva e ott velük a helyzet

2013. jan. 30. 21:22
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
Undorító, hogy sokan lehúzzák Miskolcot. Odajártam egyetemre és semmi probléma nem volt. A legboldogabb éveimet köszönhetem Miskolcnak. Ha tehetem mindig visszamegyek feltöltődni, ill. én csak úgy, hívom, h. haza. A legszebb magyar város Miskolc. Másol is van etnikum nem kellene lehúzni szegény várost.
2013. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

Az húzza le, aki nem ott lakik.


Én itt lakok, és tudom, mi folyik a városban.

2013. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
64%
Miskolc cigányfőváros lesz kb 10 év múlva... A megyéből minden kistelepülésről oda költöznek! Éltünk ott de még de nincs az a pénz hogy még1x vissza oda, szerencsések voltunk hogy eltudtunk még jönni, pedig itt születtünk de még szintén miskolci Para-Kovács Imre is egy humoros kérdésre válaszolt miszerint vállalná a polgármesteri szerepkört; a válasz erre egyértelmű NEM volt.
2019. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!