Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttátok a Loki focista által...

Láttátok a Loki focista által elütött férfi testvérét a tvben? Létezik ilyen, hogy valakit ennyire nem ráz meg a testvére halála?

Figyelt kérdés

Ti hogy látjátok, szerintem nem nagyon hatotta meg, hogy meghalt a testvére. Ő egyből megbocsájtott a gázolónak. Egy könnycsepp sem volt a szemében, mégcsak megrendültnek sem látszott.


Nekem megdöbbentő, hogy valakit ennyire nem hat meg a testvére halála, más ember a kutyáját is jobban megsiratja.


Mit gondoltok róla?


2009. szept. 1. 07:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Nevetséges és szánalmas,hogy egy rövidke riport alapján ítélsz meg érzelmeket...
2009. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,nem lehet megítélni egy embert pár másodperc alapján,de akkor is fura,hogy meghal a testvére,és néhány nap után minden tévécsatornának nyilatkozik. Tényleg nem látszott megtörtnek. Én biztos összezuhannék,de nem vagyunk egyformák.
2009. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Szerintem meglehet ítélni:


Még leírni is szörnyű, ha meghalna a testvérem:



1. sírnék, mint a záporeső (annak a nőnek még egy könnycsepp sem volt a szemében, el sem érzékenyült)

2. nem nyilatkoznék a tvnek

3. SOHA nem bocsájtanék meg a gázolónak, nemhogy már másnap


Nekem "szerencsére" eddig "csak" a nagymamám halt meg, hetekig nem tudtam beszélni róla, anélkül, hogy ne sírjam el magam, nemhogy már másnap, és az egészből őt csak az zavarja, hogy aki elgázolta nem ment el hozzá?!

Minek, hogy autogramot kérjen tőle? Megbocsájtani már úgyis megbocsájtott...

2009. szept. 1. 08:21
 4/31 anonim válasza:
78%
Az hogy nem sírt az egy dolog én sem sírtam amikor apám meghalt és nem azért mert nem szerettem. De azért az tényleg gáz, hogy kiáll két nappal később rögtön nyilatkozik, nekem semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy milliók "szórakozzanak" a tragédiámon. Szerintem jó pénzt kapott érte, mnit azok a majmok akik képesek Mónikához bemenni.
2009. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Nézd... Mások vagyunk. Én sem szoktam nyíltan gyászolni, nem zokogok hangosan, hanem szépen magamban rendezem le a dolgokat. A mamám temetésén sem folytak patakokban a könnyeim, pedig őt is szerettem, nagyon. Vannak emberek, akik ilyen szinten nem fejezik ki az érzéseiket, lehet, hogy ez hölgy is ilyen típus. Attól még érezhet valaki belül fájdalmat, hogy nem zokog látványosan. Nem a könnyek mutatják meg, hogy mennyire is szerettünk valakit, hanem az, hogy mit érzünk. Ezt pedig a hölgynél nem tudhatja jobban senki sem.


Az, hogy nyilatkozott, az az ő dolga, ahogy az is, hogy megbocsájtott. Gondolom, sok válaszoló és a kedves kérdező is hallott róla, hogy a megbocsájtás szép erény.

Attól, hogy megbocsájtunk, nem jelenti azt, hogy a dolog semmissé lett és puszi-pajtások vagyunk, csak azt, hogy elismerjük, a másik is hibázhat.


Egyébként felteszem a történetet jobban ismerő, KRESZ-ben jártas kérdezőknek és válaszolóknak, hogy mégis mi a fenéért volt az autó JOBB oldala összetörve?


Egyébként részvétem a Családnak, ezúton is!

2009. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Az engem is meglepett, hogy mennyire könnyen beszélt mindenről. Persze az is lehet, hogy egy jó adag nyugtatóra volt szüksége hozzá. (Bár nem látszott begyógyszerezettnek.) Furcsa, hogy már megbocsátott, nekem is van testvérem, és ha józanul, láthatósági mellényben biciklizve valaki elüti, aki még gyorsan is hajtott, hát nem hiszem, hogy ilyen haamr megbocsátanék. Azt hiszem, kifjezetten dühös lennék rá. Megbocsátás: idővel, ha enyhül kicsit a fájdalom.
2009. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
én remélem, hogy hosszan börtönbe kerül a srác, bár mivel híres meg gondolom nem is csóró, ezért biztos lesznek "enyhítő körülmények".
2009. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
55%
Biztos nem megy börtönbe, de én is oda tenném... azért elütni valakit... ha én tenném... le is csuktak volna rögvest, de mivel ő híresebb az átlagnál, nem lesz itt semmi az ég világon, nyugi. A nő pedig igencsak szánalmas!!! Kifizeti a csapat a temetést, de a testvérét semmi nem fogja vissza hozni. Undorító. Mikor a szomszédom halt meg, még azon is kiakadtam, megzakkantam, de ha a testvérem... én nem is tudom, bár még írni is rossz ilyet! Ezt a nőt kellett volna elcsapni!!! Undorító! Soha nm tudnék megbocsájtani!! SOHA
2009. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Én nem igazán értelek titeket, akik undorítónak nevezitek és mindenféle lealacsonyító jelzővel illetitek a férfi testvérét. Nem láttam a riportot, néhány cikket olvastam csak a neten. Ebből az körvonalazódott, hogy a férfi egyedül élt egy tanyán, nem nagyon találta a helyét a szülei halála óta. Nem tudom, hogy volt-e munkája, mennyire élt önálló életet, stb. De az Isten szerelmére, miért várja el kötelezően mindenki, hogy a nővére zokogjon, gyilkosnak tartsa azt, aki elgázolta, mikor nem ismeri a baleset minden részletét, és könnyen lehet, hogy az elütött férfi is híbás volt. Ha nekiáll pocskondiázni, gyűlölködni, attól a tesvére nem fog varázsütésre feltámadni, és nem biztos, hogy könnyebb lenne az élete, ha gyűlölködéssel telne. A focistának meg ott a lelkiismerete, elég büntetés már az önmagában, hogy egy ember élete rajta múlott. Az meg, hogy nyilatkozott a hölgy a tévében, hát istenem. Ha ő úgy érezte, hogy nyilatkoznia kell, akkor tegye meg.
2009. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Én sem tudok sírni temetésen.Valószínű,semmilyen pénzt nem kapott,ezt onnan veszem,hogy egyszer velem is csináltak riportot(apámat magharapta 1 kutya az arcán a "gazdája" meg nem csinált semmit).

Felmerül a kérdés,mint ahogy előttem is irták,miszerint a kocsi bal oldala volt összetörve,tehát nagy valószínűséggel középen közlekedett az ember.

Mivel gondatlanságból elkövetett emberölés(és gondolom sosem csinált még ilyet) vszínű felfüggesztettet kap.

Szerintem nincs jogunk ítélkezni,mind a két személy hibázott,az egyik kisebbet a másik nagyobbat.

Kedves utolsó.Neked jól esne,ha közlekedési balesetet okoznál(véletlenül)úgy ,hogy az áldozat nem volt vétlen, és rögtön börtönbe akarnának csukni(mint ahogy te tennéd)úgy, hogy amúgy becsületes normális állampolgár vagy?

2009. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!