Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, h a környezetemb...

Nagyon zavar, h a környezetemben mindenki rasszista. Szeretnék egy antirasszista üzenettel ellátott pólót nyomtatni, de nem tudom, h mit írjak rá? Humorosabb ötleteket légyszi

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

És milyen rasszisták vannak a környezetedben?

Magyargyűlölő "liberálisok" vagy fehérgyűlölő cigány jogvédők?

2013. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Védd a fákat, egyél hódot. :D
2013. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%

Utsó ennek mi köze van bármihez?

Szerintem hogyha cigány "rasszisták"ról van szó, azok mellett nyugodtan elmehetsz szó nélkül, csak a tapasztalat beszél belőlük.

2013. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit elvontabb hasonlat volt.
2013. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, a legtöbb cigány olyan amilyen stb... de itt most az a kérdés, hogy mit üzenjen azoknak, akik egy kalap alá veszik az összeset. Kérdező, sajnos nem vagyok egy jó humorú ember, de úgy gondolom, hogy aki így gondolkozik azt nem tudod meggyőzni egy humoros írással. A legtöbb amit tehetsz, ha elmész mellettük és olyan embereket keresel akiknek hasonló a gondolkodásuk a tiédhez.
2013. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Védd a fákat, egyél hódot. :D"


Védd a hordát egyél gnómot!

2013. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ne bántsd a fáááááát!"
2013. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretik a cigányokat, meg a feketéket. Meg mindenkit, akinek sötétebb a bőre mint nekik.:(
2013. jan. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!